Novinky

 • The Cure: A Perfect Dream

  The Cure: A Perfect Dream

  Na svetlo sveta si derie cestu ďalšia z kníh, ktoré mapujú príbeh najlepšej kapely v histórii slnečnej sústavy a okolitého vesmíru 🙂 Tentokrát sa o to pokúsi britský autor Ian Gittins a kniha s názvom „A Perfect Dream“ sa na … viac »
 • Torn Down (RSD18) – tracklist

  Torn Down (RSD18) – tracklist

  V rámci tohtoročného Record Store dňa, ktorý sa celosvetovo uskutoční 21.apríla 2018, ponúknu The Cure remixovú kompiláciu „Torn Down“, ktorú celú pripravil Robert Smith. Táto vyjde vo formátoch picture disc 2lp a die-cut gatefold + download. viac »
 • Mixed Up (RSD18) – tracklist

  Mixed Up (RSD18) – tracklist

  V rámci tohtoročného Record Store dňa, ktorý sa celosvetovo uskutoční 21.apríla 2018, ponúknu The Cure remastrovanú edíciu remixového albumu „Mixed Up“ a to vo formátoch picture disc 2lp a die-cut gatefold + download. viac »
 • Tohtoročný Meltdown Festival ohlásil prvých účinkujúcich

  Tohtoročný Meltdown Festival ohlásil prvých účinkujúcich

  Robert Smith jednoducho nesklamal. Ako kurátor tohtoročného festivalu Meltdown, v londýnskom Southbank Centre, vybral účinkujúcich, ktorí podľa neho majú čo publiku ponúknuť. Až že sa teda postaral o výber, veď posúďte sami. Na koho by ste sa zašli, v prípade … viac »
 • Torn Down: Mixed Up Extras 2018 – potvrdené!!!

  Torn Down: Mixed Up Extras 2018 – potvrdené!!!

  Zoznam nahrávok pre tohtoročný Record Store Day bude zverejnený až 6.marca 2018, ale čo to sa povráva aj o opätovnej „účasti“ The Cure, ktorí by mali ponúknuť re-edíciu remixového albumu „Mixed Up“ a zbrusu novú kompiláciu. viac »
 • Ciravolo + Hussey + Gallup = „Man Of Faith“

  Ciravolo + Hussey + Gallup = „Man Of Faith“

  Známy gitarista Michale Ciravolo prichádza s ďalším projektom, s názvom „Beauty In Chaos“, v rámci ktorého sa zrodila doslova hviezdna spolupráca. V skladbe „Man Of Faith“ si to s Ciravolom strihli Wayne Hussey z The Mission a Simon Gallup z … viac »
 • MGT: „The Assembly Line“ (Cured Mix)

  MGT: „The Assembly Line“ (Cured Mix)

  „Pre mňa, ako dlhoročného fanúšika The Cure, bolo priam požehnaním získať kúzlo Lola a Pearla pre moju najobľúbenejšiu skladbu z tohto albumu. Som za to neskutočne vďačný!“ – Ashton Nyte. viac »
 • ACM Masterclass s Jasonom (2017) – video

  ACM Masterclass s Jasonom (2017) – video

  Ako viete, v novembri minulého roka prednášal Jason Cooper v londýnskej Akadémii modernej hudby a jeho prednáška sa stretla s veľkým ohlasom. Po štvrťroku ACM zverejnili aj dva veľmi príjemné videozáznamy, ktoré rozhodne stoja za pozretie. viac »
 • Lol a Pearl pre MGT

  Lol a Pearl pre MGT

  Britský hudobník Mark Gemini Thwaite, známy zo spoluprác s The Mission, či s Petrom Murphym, sa na svojom novom projekte, MGT, spojil nielen s Ashtonom Nyteom (The Awakening), ale aj s ex-cure dvojicou Lol Tolhurst + Pearl Thompson. viac »
 • Robert kurátorom tohtoročného Meltdown Festivalu

  Robert kurátorom tohtoročného Meltdown Festivalu

  Britské média začali vo veľkom šíriť skvelú informáciu, že Robert Smith z The Cure sa stal kurátorom tohtoročného Meltdown Festivalu, ktorý sa prebehne od 15 do 24.júna 2018 v londýnskom South Banku. viac »