Novinky

 • Festivalové turné 2019 potvrdené!

  Festivalové turné 2019 potvrdené!

  Oficiálny twitterový účet Roberta Smitha potvrdil informáciu o pripravovanom budúcoročnom festivalovom turné The Cure, ktoré bude zahŕňať približne 20 vystúpení, väčšinou v Európe. Detaily budú zverejňované postupne na oficiálnej stránke kapely, ako aj na jej fcb profile. viac »
 • Ďalšie festivalové turné?

  Ďalšie festivalové turné?

  Po ohlásených dvoch festivalových vystúpeniach v Južne Afrike zverejnili The Cure prvé dva termíny pre budúcoročné leto v Európe. Šťastie sa teraz usmialo na taliansky Firenze Rocks Festival (16/06/2019) a grécky Ejekt Festival (17/07/2019). viac »
 • The Cure prvýkrát na africkom kontinente

  The Cure prvýkrát na africkom kontinente

  Opäť sa napĺňajú Robertove slová z minulosti. Juhoafrický Johannesburg a Kapské mesto sú miesta, kde sa poriada festival Rock On The Lawns a pre budúci ročník je už headliner známy – The Cure! 16.marca 2019 zahrá kapela v Johannesburgu a … viac »
 • Spomienka na Meltdown

  Spomienka na Meltdown

  Southbank Centre (Londýn) zverejnilo, po dvoch mesiacoch od konania tohtoročného festivalu Meltdown, rozhovor s jeho kurátorom, Robertom Smithom. Takmer trojminútový zostrih z jednotlivých vystúpení, so sprievodným slovom nášho miláčika, stojí rozhodne za pozretie. viac »
 • 30 rokov spolu

  30 rokov spolu

  13:augusta 1988 si svoje „áno“ povedali, dovtedy už dlhoročný pár, Robert Smith a jeho verná Mary Poole. Na rozdiel od nespočetného množstva párov v hudobnom biznise vydržal práve tento až po dnes a zdá sa, že to bude skutočne navždy. … viac »
 • Ciravolo v ďalšom rozhovore o spolupráci so Simonom

  Ciravolo v ďalšom rozhovore o spolupráci so Simonom

  O novom projekte gitaristu Michaela Ciravolu, „Beauty In Chaos“, ste už zrejme počuli, ako aj o skladbe „Man in Faith“, na ktorej sa mu podarilo dať dohromady Wayne Husseya a Simona Gallupa. Viac v ukážke z rozhovoru pre magazín Torched. viac »
 • IMAGINARY BOYS: THE CURE 1978/80

  IMAGINARY BOYS: THE CURE 1978/80

  15.augusta 2018 sa na trhu objaví nová kniha raritných a doposiaľ nepublikovaných fotografii The Cure z obdobia 1979 – 1980, ktorých autorom je fotograf Justin Thomas. Fotografie vznikli v Londýne a Shefielde a kniha bude vydaná v prísne limitovanom náklade … viac »
 • Reevesove obľúbené skladby The Cure

  Reevesove obľúbené skladby The Cure

  Three Imaginary Boys, A Forest, Disintegration, Push a From The Edge Of The Deep Green Sea … to sú skladby The Cure, ktoré má Reeves Gabrels najradšej. Pýtate sa prečo? Na to Vám dá odpoveď on sám … viac »
 • Demá pre nový album sú už na svete!

  Demá pre nový album sú už na svete!

  Skvelú vec prezradil Simon Gallup v rozhovore pre kolumbijské W Rádio. The Cure majú pripravených niekoľko nových demosnímkov, ku ktorým však Robert musí násť chuť a inšpirácie pre texty. Všetko sa začne v septembri. viac »
 • Trošku letného bulváru …

  Trošku letného bulváru …

  Smartfóny sú dnes už prítomné všade a tak sa fanúšikovský svet The Cure dozvedel, že sa Eden Gallup 18.júla 2018 oženil a na jeho svadbe nemohol chýbať ani jeho slávny otec, Simon. A rovnako Reeves, Roger a Jason … či … viac »