Novinky

 • Simon o projekte Beauty In Chaos

  Simon o projekte Beauty In Chaos

  Ako viete, Simon Gallup participoval na novom projekte gitaristu Michaela Ciravolu, Beauty In Chaos, v rámci ktorého vznika skladba „Man Of Faith„, ktorú naspieval Wayne Hussey z The Mission. Projekt má skutočne vydarené webové stránky a aktuálne sa o projekte … viac »
 • K The Cure sa v Hyde parku pripoja ďalší umelci

  K The Cure sa v Hyde parku pripoja ďalší umelci

  K Interpol, Goldfrapp, Editors, Ride, Slowdive a The Twilight Sad, ktorí budú predskakovať vystúpeniu The Cure v londýnskom Hyde Parku, v rámci festivalu British Summer Time, dnes pribudli ďalšie mená. viac »
 • Happy birthday, Robert!

  Happy birthday, Robert!

  59! Ale to letí … Tento rok oslavujú The Cure 40, na budúci rok oslávime Robovu 60-tku. Ale to má ešte čas. Veľa vecí má tento génius ešte pred sebou a treba mu priať hlavne veľa zdravia a síl, aj … viac »
 • Roger O´Donnell opäť sólovo (update)

  Roger O´Donnell opäť sólovo (update)

  Kým sa The Cure dostanú spoločne opäť do štúdia, tak ako to ohlásil Robert v rozhovore pre BBC 6 Music rádio, rezervoval si čas na nahrávanie Roger, ktorý pracuje na novom komornom projekte v londýnskych Air Edel štúdiách. viac »
 • Remastering albumu „Wish“ dokončený

  Remastering albumu „Wish“ dokončený

  V rannom piatkovom vysielaní rádia BBC 6 Music bola odprezentovaná ďalšia, krátka, časť rozhovoru s Robertom Smithom, v ktorom odznela potešiteľná správa. Remaster albumu „Wish“ sa dočká svojho vydania. viac »
 • „Mixed Up“ 3CD Box set – update

  „Mixed Up“ 3CD Box set – update

  CD verzia remastrovanej edície remixového albumu „Mixed Up“ sa na trhu objaví 15.júna 2018. Box set obsahuje tri disky a  jeho súčasťou bude aj cd verzia kompilácie „Torn Down“. Obsah tretieho disku budú tvoriť raritné remixy z obdobia 1981 – … viac »
 • CURÆTION-25 (sold out)

  CURÆTION-25 (sold out)

  Záver tohtoročného londýnskeho Meltdown festivalu bude vskutku pompézny! V pódiu v Royal Festival Hall sa objaví Robert Smith, a nie sám. Spolu s ním sa na pódium postavia jeho štyria „zvláštni“ priatelia a ďalší hostia. K dispozícii majú celých 175 … viac »
 • Meltdown 2018 – ďalšie zverejnené mená

  Meltdown 2018 – ďalšie zverejnené mená

  Ako bolo sľúbené, 10.apríla 2018 boli ohlásené ďalšie mená tohtoročného londýnskeho festivalu Meltdown, ktorého kurátorom je Robert Smith z The Cure. Robertov vkus je skutočne pozoruhodný, je z čoho vyberať. viac »
 • Robert Smith vo vysielaní BBC Radio 6 Music

  Robert Smith vo vysielaní BBC Radio 6 Music

  V utorok, 10.apríla, o 9:30 nášho času, odvysielalo britské rádio BBC 6  Music rozhovor s Robertom Smithom, ktorý sa samozrejme týkal prevažne festivalu Meltodown, ale! odzneli aj zaujímavé veci týkajúce sa blízke budúcnosti The Cure. A je sa na čo … viac »
 • Veľkonočný pondelok s The Cure na WDR2

  Veľkonočný pondelok s The Cure na WDR2

  Pokiaľ ste rozhodnutí stráviť posledný deň veľkonočných sviatkov doma, môžete si ho spríjemniť počúvaním vysielania nemeckej rozhlasovej stanice WDR2, ktorá sa rozhodla venovať tento deň kapele Roberta Smitha. Už od deviatej hodiny rannej bude Robertov hlas prevažovať v denných playlistoch … viac »