Novinky

 • Step Into The Light

  Step Into The Light

  Ďalším dôkazom toho, že tento rok bude patriť The Cure, je aj putovná výstava fotografii kapely, ktorých autormi sú William Soragna a Mauro Melis. V tejto chvíli sú (bez konkrétnych dátumov) potvrdené len španielské mestá Madrid a Barcelona. Výstava by … viac »
 • Do tretice všetko dobré

  Do tretice všetko dobré

  Reeves Gabrels sa svetu pochválil vyslovene súkromnou vecou. Oženil sa! Áno, vo veku 62 rokov si povedal, že skúsi šťastie aj po tretíkrát a vezme si za manželku svoju dlhoročnú priateľku Susan Van Wie Kastan, s ktorou sa poznajú od … viac »
 • Lodž, 20/10/2016 (multicam)

  Lodž, 20/10/2016 (multicam)

  Zrejme ste už počuli o výnimočnom minuloročnom projekte, ktorý zastrešili poľské stránky TheCure.pl. Ide o multicam záznam vystúpenia The Cure v poľskom Lodži, zostrihanom z videí zachytených na smartfóny. Kamaráti z týchto stránok ma požiadali o dodatočnú propagáciu a rád … viac »
 • 20.12.1976

  20.12.1976

  „41 rokov dozadu sme odohrali náš prvý koncert ako kapela, z ktorej neskôr vzišli The Cure. Dôvod, prečo to spomínam, je ten, že deň – dva predtým to mal byť skôr „unplugged“ koncert – žiadna technická výbava, len akustické gitary. … viac »
 • Timov celovečerný film o The Cure

  Timov celovečerný film o The Cure

  Tim Pope už čo to naznačil o chystanom filmovom projekte s Robertom Smithom. Prezradil viac. Pôjde o celovečerný dokument mapujúci históriu The Cure, od 70tych rokov minulého storočia po súčasnosť. No a príbehom Vás prevedie Robert osobne. Všetko sa to … viac »
 • Oslavovať sa bude v londýnskom Hyde Parku!!!

  Oslavovať sa bude v londýnskom Hyde Parku!!!

  A je to tu! 40.výročie vydania singla „Killing An Arab“ oslávia The Cure zatiaľ jediným európskym vystúpením v budúcom roku, v Londýne (Hyde Park), 7.júla 2018! V rámci festivalu British Summer Time budú mať k dispozícii 120 minút a predskakovať … viac »
 • Jason prednášal na londýnskej ACM

  Jason prednášal na londýnskej ACM

  Správa síce mesiac stará, ale poteší. Jason Cooper bol 10.novembra 2017 pozvaný londýnskou Akadémiou modernej hudby, aby v rámci prednášky predviedol niečo zo svojho umenia a podelil sa so študentami o svoje hudobné skúsenosti. Súdiac podľa fotografii šlo o skutočný … viac »
 • Crawley Was Ours!

  Crawley Was Ours!

  Možno práve takýto názov bude mať film Tima Popea, ktorým zmapuje 40-ročnú históriu The Cure. Názov, zatiaľ zrejme pracovný, prezradil Roger O´Donnell, ktorý sa na filme pravdepodobne podieľa v úlohe výkonného producenta (nepotvrdené). Skvelé na tom všetkom však je, že … viac »
 • 2018 (Update)

  2018 (Update)

  Všimli ste si to? Začína akýsi podozrivý šum okolo The Cure. Niečo sa chystá? To nik nevie. Reeves nechce nič prezradiť, v online obchode The Cure sa pomaly míňa už druhá dotlač výročných kalendárov a pred pár dňami skončil nepovšimnutý … viac »
 • Tak už aj Tim Pope …

  Tak už aj Tim Pope …

  „Síce to je tajné, ale onedlo sa oznámia veľké veci. No inak, ani muk!“ Asi takto to uviedol režisér Tim Pope na svojom twitteri. Týka sa to The Cure alebo niekoho / niečoho iného? Tých polienok v ohni začína byť … viac »