Novinky

 • Trošku letného bulváru …

  Trošku letného bulváru …

  Smartfóny sú dnes už prítomné všade a tak sa fanúšikovský svet The Cure dozvedel, že sa Eden Gallup 18.júla 2018 oženil a na jeho svadbe nemohol chýbať ani jeho slávny otec, Simon. A rovnako Reeves, Roger a Jason … či … viac »
 • Michael Ciravolo o The Cure

  Michael Ciravolo o The Cure

  Michael Ciravolo, známy gitarista, niekdajší zamestnanec firmy Schecter, a kamarát chalanov z The Cure, odpovedal svojim facebookovým fanúšikom na otázku, ako sa vlastne s The Cure zoznámil. viac »
 • 40th Anniversary show in Hyde Park (video)

  40th Anniversary show in Hyde Park (video)

  Ako by to bolo, keby dnes neboli k dispozícii videá z akejkoľvek akcie? Narodeninový koncert The Cure v londýnskom Hyde Parku nie je výnimkou a už dnes je k dispozícii kompletný amatérsky záznam koncertu. Či už ste boli alebo nie, … viac »
 • Londýn, Hyde Park, 07/07/2018 + Report

  Londýn, Hyde Park, 07/07/2018 + Report

  S jedinou chybičkou, v podobe hrozne nazvučeného Jasonovho kopáku, inak absolútne dokonalý večer s veľmi príjemným setlistom a šťastnými členmi The Cure, z ktorých Robert doslova explodoval radosťou. Čo viac si človek mohol priať … viac »
 • Áno, aj v Hyde Park-u budú prítomné kamery

  Áno, aj v Hyde Park-u budú prítomné kamery

  Tak ako na finále festivalu Meltdown (podobne ako pri ďalších jedinečných vystúpeniach The Cure), aj v Hyde Parku sa pripravte na kamery Tima Popea. Prípadný materiál je zatiaľ bez určenia, možno pre chystaný dokument o kapele a možno ďalšia trezorová … viac »
 • Časový harmonogram vystúpení v Hyde Parku (07/07) – update

  Časový harmonogram vystúpení v Hyde Parku (07/07) – update

  Vystúpenie The Cure v londýnskom Hyde Parku, v rámci festivalu British Summer Time, sa nezadržateľne blíži a organizátor konečne zverejnil line up jednotlivých pódii. The Cure vystúpia o 20:20 UKT (čiže 21:20 nášho času). viac »
 • CURÆTION-25, London, 24/06/2018

  CURÆTION-25, London, 24/06/2018

  Robert Smith a jeho hostia ako zlatý klinec tohtoročného festivalu Meltdown, ktorého bol práve Robert kurátorom. Cesta časom z minulosti do súčasnosti a späť. A to všetko za prítomnosti kamier, z ktorých záznam raz snáď aj uzrie svetlo sveta 🙂 viac »
 • The Cure sa zhromažďujú v Londýne – update

  The Cure sa zhromažďujú v Londýne – update

  Nedeľný výnimočný, a bohužial okamžite vypredaný, koncert Roberta Smitha a jeho priateľov, pod názvom CURÆTION-25, bude zrejme podľa predpokladov zahŕňať aj účasť aktuálnej zostavy kapely. Páni sa logicky potrebujú po takmer dvoch rokoch aj trochu zohrať, už len kvôli vystúpeniu v … viac »
 • Prvé covery z Meltdownu – update

  Prvé covery z Meltdownu – update

  „Robertov“ Meltdown festival je už v plnom prúde a niektorí z účinkujúcich sa nehanbia predviesť aj svoje verzie legendárnych skladieb The Cure. Ako prví nabrali odvahu The Libertines („Boys Don´t Cry“), Placebo (Let´s Go To Bed“), či JoyCut („Hanging Garden“). viac »
 • Robert exkluzívne pre britský TimeOut

  Robert exkluzívne pre britský TimeOut

  “ … raz príde deň, kedy mi všetky vlasy vypadajú a už viac nebudem vyzerať ako gothik. Tak si na to počkajte.“ Takto zhodnotil Robert Smith budúcnosť v rozhovore, ktorý poskytol, po fotografovaní v Royal Albert Hall, aj britskému magazínu TimeOut. viac »