Michael Ciravolo o The Cure

Michael Ciravolo, známy gitarista, niekdajší zamestnanec firmy Schecter, a kamarát chalanov z The Cure, odpovedal svojim facebookovým fanúšikom na otázku, ako sa vlastne s The Cure zoznámil.

Zdá sa, že sa s The Cure kamarátiš. Ako k tomu došlo?
Michael: Nielenže sú mi kamaráti, sú takisto mojou najobľúbenejšou kapelou všetkých čias! Mal som šťastie sa s nimi spoznať ako zamestnanec Schecter Guitar. Ešte v roku 2002 ma Paul Raven (Killing Joke / Ministry) zoznámil s Reevesom Garbelsom, ktorý sa zaujímal o nejaké naše nástroje. Vtedy už mal za sebou spoluprácu s The Cure na singly „Wrong Number“ a posunul mi Robertov e-mail. Poslali sme mu následne, na skúšku, do štúdia zopár našich gitár. Myslím, že sme niečo poslali aj Perrymu Bamontemu. Tu niekde sa zrodilo to kamarátstvo a mal som to šťastie, že som mohol pracovať s Robertom a Simonom na množstve návrhov, z ktorých nakoniec vzišli ich vlastné gitary.
Myslím, že po prvýkrát som sa s nimi osobne stretol v septembri 2003, kedy prišli do Los Angles a vystúpili v show Craiga Kilborna. Odvtedy tých koncertov a vrúcnych stretnutí bolo skutočne veľa. Sú to jednoducho skvelí chalani a mám to privilégium ich nazývať kamarátmi. Simon, ktorého jednoducho považujem za najlepšieho bassáka všetkých čias, bol natoľko láskavý, že zahral bassový part v skladbe „Man Of Faith“, z môjho nového projektu „Beauty In Chaos„. Samozrejme, dostávam množstvo e-mailov s otázkou, či náhodou neviem, čo nové kapela chystá, ale úprimne, okrem chystaného remasteru albumu „Wish“ si všetky veci Robert starostlivo stráži.

zdroj: facebook