Ciravolo v ďalšom rozhovore o spolupráci so Simonom

O novom projekte gitaristu Michaela Ciravolu, „Beauty In Chaos“, ste už zrejme počuli, ako aj o skladbe „Man in Faith“, na ktorej sa mu podarilo dať dohromady Wayne Husseya a Simona Gallupa. Viac v ukážke z rozhovoru pre magazín Torched.

Rozhodol si sa, prostredníctvom sklady „Man Of Faith“, dať dohromady Wayne Husseya (The Mission) a Simona Gallupa (The Cure), čím si sa postaral o ich vôbec prvú spoluprácu. Aká to bola skúsenosť, pracovať s takýmito hudobnými ikonami?
Úprimne, keď sa na to pozerám s odstupom času, tak mi to príde až k posraniu sureálne. Títo dvaja chlapíci, ako aj kapely, v ktorých stále fungujú, boli už veľakrát v mojom zornom poli, no a získať ich do tohto projektu bolo skutočným požehnaním. Je až úžasné, že doteraz spolu nikdy nenahrávali, hoci sa obaja poznajú už od začiatku 1980tych rokov. Spolupráca na „Man In Faith“ im pripomenula, že si kedysi posielali pásky s nápadmi a dnes sa k nim vrátili. Ak som takto položil základy gothickej superkapely … môžu mi všetci poďakovať. A pre Simona a Wayne … som k dispozícii!!! Ale vážne, títo chalani, to nie sú iba úžasní umelci, ale rovnako aj skvelí ľudia a mám tú výsadu, že ich považujem za svojich priateľov. A inak, je veľmi ťažké nebyť fanúšukom The Cure, keď sa Vás Simon opýta, „pracujem teraz na hybnej melodickej bassovej linke, niečo na štýl „Lovesong“, myslíš, že to bude fungovať?“ No jasné … to by malo fungovať 🙂

Viac na torchedmagazine.com