Bandu Roberta Smitha uvedie do Siene slávy … Trent Reznor!

Organizátori tohtoročného udeľovania ocenení Rock´n´roll Hall Of Fame zverejnili mená interpretov, ktorí uvedú do Siene slávy nominantov, medzi ktorými sa konečne ocitli aj The Cure.

Legendárnych britských rockerov a „obľúbencov“ Roberta Smitha, Def Leppard, uvedie Brian May z Queen, kapelu Radiohead bude sprevádzať David Byrne, John Taylor a Simon Le Bon z Duran Duran uvedú Roxy Music, no a najlepšia kapela na svete, The Cure, si samozrejme zaslúžia niekoho skutočne výnimočného. A ním nebude nik iný, než Trent Reznor z Nine Inch Nails!!! No a správny fanúšik The Cure vie, že Robert a Trent si spolu veľmi dobre rozumejú 🙂

Býva dobrý zvykom, že umelec, ktorý uvádza nominanta, odprezentuje nejakú tú pieseň z nominantovej tvorby. Bude zaujímavé, po akej skladbe The Cure siahne Trent, či už so svojimi kolegami z NIN alebo s inými hudobníkmi. Je sa na čo tešiť!

Ceremónia sa uskutoční 29.marca 2019 v New Yorku, v Barclays Centre. Záznam bude v premiére na HBO odvysielaný o mesiac neskôr, 27.apríla.

Viac v článku na latimes.com.