Premiéra „The Anniversary …“ aj na Slovensku! – update

A sme my vari horší než okolitý svet? Nie sme! A preto 11.júla 2019, kedy sa fanúšikovia The Cure budú radovať v kinách zo záznamu narodeninového koncertu v Hyde Parku (07/07/18), si môžete rovnaký pôžitok dopriať aj Vy. Stačí zájsť na stránku projektu a nájsť najbližiu kinosálu 🙂

Bratislavská premiéra filmu „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London“ sa koná v kine Lumier. Viac informácii nájdete na fcb eventovej stránke.

Update: Dobrá správa pre fanúšikov z Východného Slovenska! V premiérový deň, čiže 11.júla 2019, si môžete pozrieť film v košickom kine Úsmev.

Update2: Bratislava, Košice, Prešov, Banská Bystrica, Trnava, Nitra, Martin … sieť Cinemax naplánovala vo svojich slovenských prevádzkach premiéru v rovnaký deň, v rovnakom čase. Skúste si nájsť tú najbližiu kinosálu cez thecure.film/tickets 🙂

Update3: Premiéra, v deň premietanie po celom svete – 11.júla 2019, zatiaľ potvrdená len v bratislavskom kine Lumier. Sieť Cinemax presunula celoslovenské premietanie na 17.júla 2019.