Tak čau!!!

V rámci prebiehajúceho španielskeho festivali Mad Cool poskytli Chvrches rozhovor pre managín NME a samozrejme sa nemohla obísť téma spoločných vystúpení s Robertom Smithom. Ďalší dôkaz o tom, aký je Robert úžasný človek!!!

Keď sme spolu hovorili naposledy, tak ste vystupovali s Robertom Smithom z The Cure, a dokonca až dvakrát! (raz v rámci BandLab NME Awards 2022 a krátko na to na Vašom vlastnom koncerte)
Martin: Bolo to vtipné, pretože krátko po vystúpení na NME Awards Robert zahlásil, „Takto o týždeň? Na rovnakom mieste? Môžem prísť?“ My na to, „Áno. Prosím! To by bolo skvelé!“ Vlastne nás v tomto presvedčila Lauren. Zažili sme skutočne skvelú noc, veľa sme popili a na druhý deň mi Lauren poslala správu, ešte som ležal v posteli: „Povedal, že sa vráti a vystúpi aj na budúci týždeň!“

Lauren: Asi som bola pri lúčení trochu nepríjemná. Povedala som niečo v zmysle, „Tak čau! Neviem, kedy sa najbližšie uvidíme …“ A len som spomenula, že tam budeme vystupovať opäť. V podstate sme ukradli nápad NME a zorganizovali to isté na našom vlastnom vystúpení.“

S tým nemáme problém. Ste stále v kontakte?
Lauren: Jasné, cez e-mail.

Martin: Je to úžasný človek. Celú tú tézu „len nikdy nestretnúť svojich hrdinov“ hádže do koša. Je k nám taký láskavý, ústretový a skutočne sa delí so svojim vedomosťami. Nebojí sa komentovať Vašu prácu, prípadne vstupovať do procesu.

Viac na NME