Intro

Ďakujem, že si zavítal na tieto stránky. Či už si fanúšik The Cure alebo si nazrel len z čistej zvedavosti, rád by som ti stručne predstavil všetky sekcie tohto „amatérskeho“ webu, ktorý vznikol z čistého nadšenia v polovici roku 2000, v jednoduchej „html“ forme, a prirodzeným vývojom sa pretransformoval do súčasnej podoby v októbri roku 2017.

Všetky predošlé verzie stránok thecure.sk si prešli svojím životom a fanúšikovia si na ne veľmi rýchlo zvykli, zžili sa s nimi a časom dokonca s nadšením prijali verziu novú. Verím preto, že sa tak udeje aj v prípade verzie aktuálnej, dúfam, že na dlho finálnej. Príliš bohatý archív článkov a rozhovorov s kapelou nie je v mojich silách preniesť a zeditovať pre túto podobu stránok, preto som sa rozhodol ponechať ich v archíve, ktorý je postavený na predošlej verzií. Poďme k jednotlivým sekciám:

novinky – najhorúcejšie správy o kapele z dôveryhodných zdrojov
články – preklady článkov, rozhovorov, reportáží
všetko o kapele – informácie o členoch The Cure, koncertoch, q+a, história, diskografia The Cure …
diskusia – „diskusný klub“ fanúšikov The Cure, ako aj priateľov týchto stránok
archív – kompletný archív prekladov rozhovorov, článkov, reportáži … od roku 2001

Myslím, že to v stručnosti úplne stačí. Prajem ti príjemnú zábavu pri surfovaní a verím, že sa na tieto stránky budeš rád vracať.

A ešte čosi. Všetky podnety, komentáre, prípadne materiál, s ktorým by si sa rád podelil s ostatnými, uvítam rád na adrese: monghi@thecure.sk

Srdečná vďaka za podporu!