Novinky

 • Cape Town, 21/03/2019 – update

  Cape Town, 21/03/2019 – update

  Štátny sviatok v Juhoafrickej republike využili organizátori festivalu Rock On Laws na usporiadanie jeho pokračovania v Kapskom meste,kde opäť hviezdili The Cure.Tí ponúkli takmer identický set ako v Johannesburgu. viac »
 • Nový album (nie) je dokončený! – update

  Nový album (nie) je dokončený! – update

  The Cure sú už v juhoafrickom Kapsom Meste, kde sa chystajú na štvrtkové vystúpenie v rámci druhej časti festivalu Rock On The Lawns 2019. Pri tejto príležitosti poskytol Robert Smith rozhovor pre tamojšie rádio CapeTalk. viac »
 • Johannesburg, 16/03/2019

  Johannesburg, 16/03/2019

  Prvé festivalové vystúpenie The Cure v tomto kalendárnom roku. Rock On Laws festival v juhoafrickom Johannesburgu, vôbec prvé vystúpenie kapely na africkom kontinente. Robert s chalanmi, podľa očakávania, ponúkol prehliadku najväčších hitov kapely. viac »
 • Glastonbury 2019

  Glastonbury 2019

  To, o čom sa doteraz len šuškalo, pochybovalo, na čo sa už uzatvárali aj stávky, je dnešným dňom potvrdené! The Cure sa vracajú na hlavné pódium snáď najznámejšieho hudobného festivalu na svete. 30.júna 2019 budú najväčšími hviezdami tohtoročného festivalu Glastonbury! viac »
 • Pinkpop 2019

  Pinkpop 2019

  Holandský hudobný festival Pinkpop sa v tomto roku uskutoční už po 50-ty krát a medzi gratulantami sa objavia aj The Cure, ktorí obsadia hlavné pódium v nedeľu 9.júna. Páni sa na tento fest vracajú po 7 rokoch a doslova si … viac »
 • Bandu Roberta Smitha uvedie do Siene slávy … Trent Reznor!

  Bandu Roberta Smitha uvedie do Siene slávy … Trent Reznor!

  Organizátori tohtoročného udeľovania ocenení Rock´n´roll Hall Of Fame zverejnili mená interpretov, ktorí uvedú do Siene slávy nominantov, medzi ktorými sa konečne ocitli aj The Cure. viac »
 • Doposiaľ nepublikované zábery zo Sydney 2011

  Doposiaľ nepublikované zábery zo Sydney 2011

  Hoci Sydney Opera House rozhodne nemá problém so záujmom o vstupenky na májové „Disintegration“ koncerty, predsalen vypustila malú návnadu pre fanúšikov. V rámci kampane zverejnila doposiaľ nepublikované zábery z Reflections koncertov 2011. viac »
 • Robert porotcom Unsigned Only 2019

  Robert porotcom Unsigned Only 2019

  V Kalifornii prebieha každým rokom súťaž nových hudobných talentov s názvom „Unsigned Only“. Medzi porotcami súťaže, ktorej víťaz si odnesie 20 000 dolárov v hotovosti a zmluvu na nahrávanie v prestížnych štúdiách, figuruje aj Robert Smith z The Cure. viac »
 • Record Store Day 2019

  Record Store Day 2019

  Každoročná akcia „Record Store Day“, ktorá sa v tomto roku uskutoční 13.apríla, sa opäť nezaobíde bez The Cure. Nebude to však vo forme samostanej nahrávky, no k dispozícii bude 2LP edícia soundtracku „The Crow“. viac »
 • Zbohom, Andy!

  Zbohom, Andy!

  Prvé pochybné, hoc veľmi smutné, správy nakoniec potvrdili Lol s Porlom. Andy Anderson nakoniec podľahol rakovine. Vo veku 68 rokov zomrel v pokoji, vo svojom dome. Tak odpočívaj v pokoji Andy a vďaka za všetko, čo si pre The Cure … viac »