Novinky

 • Robert pre Sirius XM

  Robert pre Sirius XM

  Nielen Roger, ale aj Robert Smith osobne bol telefonicky vyspovedaný moderátormi rádia Sirius XM. Značná časť rozhovoru sa točila okolo Siene slávy, čo pre Roberta nie je veľká udalosť, ale to podstatnejšie zaznelo na začiatku a na konci rozhovoru! 🙂 viac »
 • Robert húževnato pracuje na novom albume!

  Robert húževnato pracuje na novom albume!

  Prvý, kto prelomil mlčanie, je Roger O´Donnell, ktorý dnes poskytol krátke interview pre kanál Volume, satelitného rádia SiriusXM. Samozrejme, z príležitosti skvelej správy o uvedení The Cure do siene slávy. Roger podotkol, viac »
 • The Cure v rock´n´rollovej Sieni slávy

  The Cure v rock´n´rollovej Sieni slávy

  Tak sa to The Cure na druhýkrát predsalen podarilo, a to najmä vďaka fanúšikom. Rock´n ´rollová Sieň slávy privíta v budúcom roku okrem Radiohead, Def Leppard, či Janet Jackson, aj bandu Roberta Smitha!  Bude zaujímavé, ako sa k tomu postaví … viac »
 • Flow Festival 2019

  Flow Festival 2019

  The Cure pokračujú v ohlasovaní festivalových vystúpení. 21.potvrdený koncert v budúcom roku bude mať podobu účasti na fínskom Flow Festivale, ktorý sa uskutoční v dňoch 9.-11.8.2019 v Helsinkách. Koľko tých vystúpení nakoniec bude? 🙂 viac »
 • 40 rokov v éteri!

  40 rokov v éteri!

  4.decembra 1978 sa Robert Smith, Lol Tolhurst a Michael Dempsey, inak The Cure, objavili v londýnskom štúdiu rádia BBC 1 a nahrali svoje prvé vystúpenie v obľúbenej rozhlasovej šou legendárneho Johna Peela. Poslucháčom sa predstavili prostredníctvom skladieb  viac »
 • To Russia With Love …

  To Russia With Love …

  The Cure opäť zavítajú do Ruska. Po megaúspešnej moskovskej premiére, v júni 2012, zavíta kapela do hlavného mesta opäť, tentokrát ako headlineri festivalu Afisha Picnic, v rámci ktorého odpália svoju šou večer 3.augusta 2019. A že bude určite opäť plnka! viac »
 • The Cure v lete aj v Chorvátsku

  The Cure v lete aj v Chorvátsku

  Banda Roberta Smitha vystúpi ako headliner 14.ročníka chorvátkeho festivalu InMusic (24.-26.06.2019), ktorý sa previdelne koná na Ostrove chorvátskej mládeže (Isle Of Youth), v Záhrebe. Počet ohlásených vystúpení kapely, pre budúci rok, dosiahol číslo 19. viac »
 • Friday I´m In Love v podaní Smashing Pumpkins

  Friday I´m In Love v podaní Smashing Pumpkins

  Zreinkarnovaní Smashing Pumpkins (takmer kompletne) ešte stále obchádzajú koncertné priestory Spojených štátov a 28.novembra odohrali koncert v hlavnom meste štátu Wisconsin, v Madison. V tamojšej hale, The Sylvee, si na radosť publika strihli aj kjurácku viac »
 • The Cure 40th Anniversary Collection od Schecter Guitars

  The Cure 40th Anniversary Collection od Schecter Guitars

  Každý zarytý fanúšik The Cure už počul o „Ultra“ edícii Schecter gitár, pod ktoré sa podpísali Simon s Robertom. Z príležitosti 40. výročia oficiálneho fungovania kapely na hudobnej scéne dal výrobca týchto skvostov do ponuky limitovanú sériu Simonovej Ultra Spitfire … viac »
 • Mad Cool 2019

  Mad Cool 2019

  Sen o účasti The Cure na trenčianskej Pohode sa definitívne rozplynul. Robert Smith sa rozhodol pre madridský festival Mad Cool, ktorý sa koná v termíne 11-13.júl 2019. Organizátori sa už teraz chvália esami ako The National a The 1975. viac »