Novinky

 • NME Awards 2022 aj s Robertom Smithom

  NME Awards 2022 aj s Robertom Smithom

  Prestížny britský magazín New Musical Express zverejnil informáciu, že tohtoročné udeľovanie ocenení NME Awards sa uskutoční v stredu, 2.marca 2022, opäť v londýnskej O2 Academy Brixton. A opäť sa na nich objaví aj náš Robert. viac »
 • Muž za oponou

  Muž za oponou

  Februárové vydanie magazínu Guitar Player ponúka zoznam 25-tich najlepších gitaristov a medzi nim nechýba ani Robert Smith. A zaslúžene! Veď uznajte, je toľko gitarových sól, ktoré na albumoch zahral práve on, hoc sa tým veľmi nechváli. viac »
 • Jason na „cigánsku nôtu“

  Jason na „cigánsku nôtu“

  Robert Smith na svojom twitterovom účte spropagoval vystúpenie rómskeho tria Trio Manouche, ktoré sa uskutočnilo v stredu 12. januára v londýnskom klube 606 Club. A prečo? Nuž, popri iných ich sprevádzal aj Jason Cooper 🙂 viac »
 • Šťastný Nový rok!!!

  Šťastný Nový rok!!!

  Všetkým Vám prajem, aby bol rok 2022 pre Vás zdravší, veselší, úprimnejší, zaľúbenejší a hlavne „kjuráckejší“, než všetky roky predošlé. A nech Vám výjdú všetky koncertné plány, rovnako ako aj našej milovanej kapele! viac »
 • Gaz Coombes o lete do Ria s Robertom

  Gaz Coombes o lete do Ria s Robertom

  Gaz Coombes zo Supergrass sa ocitol v paľbe kvízových otázok managínu NME, v rámci pravidelnej rubriky „Zabíja rock´n´roll mozgové bunky?“. No a keď sa objavila téma jeho hudobných začiatkov, zaspomínal si aj na Roberta Smitha. viac »
 • Sobotná noc v New Yorku

  Sobotná noc v New Yorku

  Roger O´Donnell je aktuálne v Spojených štátoch, v New Yorku, a ako by to bolo, keby nevyužil príležitosť a nestretol sa so svojim kolegom „Reeveskim“. Evidentne sa obaja skvele bavili. Je príjemné vedieť, že sú v pohode … viac »
 • Ďalší pridaný termín pre Londýn

  Ďalší pridaný termín pre Londýn

  Ako je to už v prípade londýnskych koncertov v rámci The Cure zvykom, netreba si myslieť, že pôvodne ohlásený termín bude naozaj jediný a posledný. Dnes kapela pridala druhý koncert a dá sa očakávať, že nebude posledný 🙂 viac »
 • Robert pokračuje v práci so štetcom

  Robert pokračuje v práci so štetcom

  Gorillaz ohlásili vydanie knihy ilustrácií, ktorá by sa na trhu mala objaviť na budúci rok. Medzi inými sa o vlastnú interpretáciu postavičiek 2D, Murdoc Niccals, Noodle a Russel Hobbs postaral aj akýsi Robert Smith. Poznáte toho umelca niekto? 🙂 viac »
 • Aj tohtoročné „Listy Santovi“ s Robertom (update)

  Aj tohtoročné „Listy Santovi“ s Robertom (update)

  Počas minuloročného 24-hodinového online maratónu „Letters To Santa“ potešil Robert všetkých akustickým „Faith“ setom. Čo ponúkne zo záznamu tento rok? 18 – 19.decembra 2021 zistíme. Nuda to určite nebude … viac »
 • Čakanie na Godota

  Čakanie na Godota

  Robert Smith ozrejmil, že turné bolo naplánované aj mimo Európy, no plány museli osekať a ostatné koncerty nebudú skôr, ako na jar 2023. A pripomenul, že na budúcoročných koncertoch zaznejú aj skladby z nového albumu. viac »