Novinky

 • Sao Paulo, 03/12/2023 + stream

  Sao Paulo, 03/12/2023 + stream

  The Cure ako headlineri víkendového festivalu Primavera Sound v brazílskom Sao Paulo. Robert s bandou uzavrel program na hlavnom pódiu, ktorý vysielal v priamom prenose tv kanál MultiShow. viac »
 • Santiago, 30/11/2022

  Santiago, 30/11/2022

  The Cure v juhoamerickej Čile, spolu s Just Mustard a dvoma lokálnymi bandami, The Cruel Visions a Friolento. Zabávači večera odhrali svoj set v priestoroch známeho futbalového štadióna Estadio Monumental. viac »
 • Odkaz od Rogera

  Odkaz od Rogera

  Vieme si asi predstaviť, ako musí byť Rogerovi, keď na internete vidí to nadšenie juhoamerických fanúšikov. Dobrou správou ale je, že Roger sa zdravotne zotavuje a dúfa, že na budúci rok sa k The Cure pridá v plnom nasadení. viac »
 • Montevideo, 27/11/2023

  Montevideo, 27/11/2023

  The Cure po prvýkrát v juhoamerickom Uruguaji. V Montevideu im, vo vypredanej v Antel Aréne, opäť sekundovali Just Mustard a Robert opäť namiešal pestrý setlist, v ktorom nechýbali „Last Day Of Summer“, či „Cold“. viac »
 • Buenos Aires, 25/11/2023 + stream

  Buenos Aires, 25/11/2023 + stream

  The Cure aj v Argentíne ponúkli nadšenému davu vydarený festivalový setlist, na akcií Primavera Sound. Celý program bol streamovaný a na našu radosť je kompletný záznam vystúpenia už teraz k dispozícií :). viac »
 • Lima, 22/11/2023

  Lima, 22/11/2023

  Historicky druhý koncert The Cure v peruánskej Lime, na známom štadióne Estadio San Marcos. Robertovej bande predskakovali domáce kapely Puertas, Catervas a Resplandor, no a publikum do varu dostanú Just Mustard! viac »
 • Záznam z Mexika

  Záznam z Mexika

  Ako sa dalo predpokladať, postupne začínajú pribúdať záznamy zo streamu úžasného vystúpenia, ktoré The Cure odohrali na víkendovom festivale Corona Capital v Mexico City. Stačí trochu hľadať na streamovacích portáloch, ale uľahčím Vám to 🙂 viac »
 • Mexico City, 19/11/2023 (update)

  Mexico City, 19/11/2023 (update)

  The Cure, ako headlineri festivalu Corona Capital, uzavreli celú akciu svojim vystúpením na hlavnom pódiu. Svoj 28-skladbový festivalový set odohrali tradičným profesionálnym spôsobom a na radosť fanúšikov bolo vystúpenie streamované cez YouTube. viac »
 • Na turné pripravení …

  Na turné pripravení …

  Nedeľné vystúpenie v Mexico City je predo dvermi a The Cure zverejnili plagáty nielen pre samotné juhoamerické turné, ale aj pre vystúpenie na festivale Corona Capital. A pozor! Je tu šanca na stream! viac »
 • Juhoamerické turné bez Rogera

  Juhoamerické turné bez Rogera

  The Cure zverejnili na sociálnych sieťach smutnú správu. Roger O´Donnell náhle ochorel a tak vyrazia na turné bez neho. Na pódiu ho nahradí jeho technik, Mike Lord. Turné zo zdravotných dôvodov odriekli aj The Twilight Sad. viac »