Novinky

 • „Novinky“ od Roberta

  „Novinky“ od Roberta

  Krátko pre oficiálnou premiérou skladby „Strange Timez“ sa moderátor rádia BBC 6 Music, Steve Lamacq, telefonicky spojil s Damonom Albarnom a Robertom Smithom, ktorých samozrejme náležite vyspovedal. Veľa nového sa však nedozviete. viac »
 • Strange Timez – aktualizované

  Strange Timez – aktualizované

  9.septembra 2020 sa uskutočnila premiéra novej skladby Gorillaz, „Strange Timez“, obohatenej o vokály Roberta Smitha. Najskôr bola skladba odvysielaná v britskom rádiu BBC 6 Music, krátko na to sa objavil aj oficiálny videoklip. viac »
 • Robert v spolupráci s Gorillaz? – premiéra

  Robert v spolupráci s Gorillaz? – premiéra

  Kapela Gorillaz sa v tomto roku prezentuje sériou skladieb a videí, v ktorých sa objavujú zaujímaví hostia. Séria má názov „Song Machine“ a všetko nasvedčuje tomu, že nás v septembri čaká nečakané a milé prekvapenie. viac »
 • Online rozhovor s Lolom

  Online rozhovor s Lolom

  Lol Tolhurst, snáď ho nemusím predstavovať, poskytol v nedeľu, 6.septembra 2020, online rozhovor cEvin Key-um, inak zakladajúcemu členovi legendárnej elektronickej kapely Skinny Puppy. Najskôr bol dostupný len cez platenú službu, teraz si ho môžete pozrieť cez YouTube. viac »
 • Happy birthday, Perry!

  Happy birthday, Perry!

  Perry Bamonte, ktorý s The Cure fungoval od roku 1984 do roku 2005 a podržal Roberta v zložitom období 1993 – 1994, dnes oslavuje 60tku! Tak všetko najlepšie, Perry! A nech sa darí a v plnom zdraví! Ten čas fakt … viac »
 • Otázky pre Lola a Budgieho

  Otázky pre Lola a Budgieho

  Lol s Budgiem chystajú nový projekt (mimo LXB), ktorého súčasťou by mala byť séria „diskusií“, resp. odpovedí na vybrané zvedavé otázky fanúšikov, ktoré im môžu zasielať mailom. Všímať si však budú len otázky 🙂 viac »
 • 4. september 2020 – aktualizované

  4. september 2020 – aktualizované

  Na oficiálnom twitterovom účte Roberta Smitha bol zverejnený odkaz na stránky „bandcamp friday„, kde sa 4. septembra 2020 uskutoční celodenný „black friday“ výpredaj nahrávok, za ktoré zaplatíte koľko sami chcete. viac »
 • Never Meet Your Idol podcast s Rogerom (update)

  Never Meet Your Idol podcast s Rogerom (update)

  25.augusta 2020, o 21:00 hod., bola zverejnená ďalšia časť podcastu „Never Meet Your Idol„, za ktorým stojí Rogerova kamarátka Queen Kwong. Roger už vopred varoval (s humorom) pred otázkami ohľadne nového albumu The Cure 🙂 viac »
 • RSD 2020 – Bloodflowers – unboxing

  RSD 2020 – Bloodflowers – unboxing

  Tohtoročný Record Store Day sa definitívne uskutoční 29.augusta, a ako už dávno viete, The Cure sa budú prezentovať picture vinylovými edíciami albumov „Bloodflowers“ a „Seventeen Seconds“. Tak sa pozrite, ako vyzerá vinyl „Bloodflowers“. viac »
 • ReMISSION INTERNATIONAL: TOS2020

  ReMISSION INTERNATIONAL: TOS2020

  Ako sme Vás už informoval, Lol Tolhurst sa spolupodieľal na charitatívnom projekte Wayne Husseya z The Mission na novej interpretácii ich legendárnej skladby „Tower Of Strenght“. V digitálnej podobe bude skladba, spolu s remixami, dostupná 28.augusta, na fyzických nosičoch od … viac »