Novinky

 • Slávna košeľa z Prayer Tour v aukcii

  Slávna košeľa z Prayer Tour v aukcii

  Iste máte, mnohí z Vás, legendárne Prayer Tour, z roku 1989, spojené s jedinečnou Robertovou košeľou, ktorú si dokonca sám navrhol. Možno neviete, že v nej vystúpil aj v Sydney. Teraz máte jedinečnú šancu tento klenot získať 🙂 viac »
 • Rachel Goswell v akcii

  Rachel Goswell v akcii

  Rachel Goswell zo Slowdive rozbehla charitatívnu aukciu na podporu nepočujúcich detí, do ktorej sa jej podarilo pritiahnuť skutočne zaujímavých umelcov s ešte zaujímavejšími artiklami. Medzi zvučnými menami nechýba ani Robert Smith. viac »
 • Silvester 2019 na 3sat aj s The Cure

  Silvester 2019 na 3sat aj s The Cure

  Rakúsky kultúrny satelitný tv kanál, 3sat, už tradične na Silvestra ponúka divákom 24 hodinový maratón plný koncertov umelcov zvučných mien. A medzi tými tohtoročnými nebudú chýbať ani The Cure. O 11:30 sa predstavia v hodinovej edícii koncertného dokumentu „Anniversary“. viac »
 • Novinka od Schecter

  Novinka od Schecter

  Legendárny výrobca gitár sa na svojom fcb účte pochválil novinkou, ktorá sa onedlho dostane do predaja. Už známa bassgitara navrhnutá Simonom – „Simon Gallup Ultra Spitfire Bass“, ktorú stihol predstaviť na poslednom, festivalovom turné, s parádnym novým dizajnom. viac »
 • Návrat do histórie: Loveline s Robertom a Simonom

  Návrat do histórie: Loveline s Robertom a Simonom

  Ak máte k dispozícii zbytočných 100 minút a skutočne nemáte čo robiť, tak sa usaďte, vráťte sa o 27 rokov späť v čase a vypočujte si z archívu reláciu Loveline, rádia KROQ, v ktorej 22.júna 1992 riešili vzťahové problémy ľudí … viac »
 • Trent Reznor o Sieni slávy

  Trent Reznor o Sieni slávy

  Frontman Nine Inch Nails uviedol, v marci tohto roka, The Cure do Rock´n´rollovej Siene slávy, no a v nomináciach pre budúci rok sa ocitla, pre zmenu, aj jeho kapela. V rozhovore pre magazín Forbes sa priznal, že vďaka nominácii The … viac »
 • Roger & Perry

  Roger & Perry

  Roger O´Donnell sa na svojom instagramovom profile pochválil skvostnou, spoločnou fotografiou s Perrym Bamontem, ktorá vznikla nedávnom v Devone, zrejme u Rogera doma. Či išlo len o priateľskú návštevu, či nebodaj o plánovanú spoluprácu (možno na Rogerovom ďalšom sólovom projekte, … viac »
 • November?

  November?

  Magazín Rolling Stone zverejnil kompletný rozhovor s Robertom Smithom, z ktorého doteraz vypustili niekoľko, trochu spolu nesúvisiacich fragmentov. V kompaktnom celku vyznieva rozhovor fantasticky a nový album možno očakávať v novembri. viac »
 • 40 Live Curaetion 25 + Anniversary (stream)

  40 Live Curaetion 25 + Anniversary (stream)

  Počnúc dnešným dňom, čiže oficiálnym dňom vydania kompilácie „40 Live Curaetion 25 + Anniversary“, je audio stopa „40 Live“ dostupná cez streamovacie služby Apple Music a Spotify. Rovnako funguje aj download, napr. cez Amazon Prime. viac »
 • Robert pre Uncut magazín

  Robert pre Uncut magazín

  „Myslím, že sa odcudzíme akémukoľvek popovému publiku, ktoré ešte stále máme,“ prehlásil Robert o chystanom albume v rozhovore pre decembrové vydanie magazínu Uncut. To sa dostane do predaja už 17.októbra 2019. viac »