Novinky

 • DrowningBoy

  DrowningBoy

  Darcie Thompsona, syna Porla/Perla a Robertovho synovca, som Vám už predstavil. Darcie však funguje aj v kapele s názvom DrowningBoy, s ktorou to dal opäť dohromady a ponúkajú novú skladbu – „Sincere“. viac »
 • Drum 4 Mental Healt aj s Jasonom

  Drum 4 Mental Healt aj s Jasonom

  50 známych bubeníkov sa zapojí do takmer 300 hodinového bubeníckeho maratónu, z ktorého výťažok (vo forme dobrovoľných príspevkov) poputuje na kontá organizácii venujúcich sa duševnému zdraviu. Medzi inými sa predstaví aj Jason Cooper. viac »
 • 25 rokov „šialených nálad“

  25 rokov „šialených nálad“

  7.mája 1996 sa na trhu objavil album „Wild Mood Swings“, na ktorom sa The Cure predstavili aj štúdiovo v novej zostave, z ktorej štyria páni fungujú v kapele aj dnes. Večer predtým predstavila kapela album naživo v parížskom Amphitheatre de l’Opera Bastille. viac »
 • Lol Tolhurst o „The Top“

  Lol Tolhurst o „The Top“

  30.apríla 1984 sa The Cure vrátili na scénu s podívným albumom „The Top“. Z príležitosti tohto výročia si Lol, v dvoch krátkych komentoch na twitteri, zaspomínal na obdobie reinkarnácie kapely. viac »
 • „White Label“ aukcia

  „White Label“ aukcia

  Robert Smith ponúkol do aukcie testovacie výlisky vinylov „Japanese Whispers“ (26/03/2021) a „Seventeen Seconds“ (29/08/2020). Prvý zo spomenutých Robert dokonca podpísal a pridal poznámku „bring three and fourpence“. Aukcia potrvá do 5.mája 2021. viac »
 • I Want To Be A Tree

  I Want To Be A Tree

  Na Robertove narodeniny si spomenul aj Tim Pope a úplne originálne. 21.apríla, ale v roku 2013, odohrali The Cure mamutí koncert v Mexico City, na štadióne Foro Sol. No a na zvukovej skúške si Tim zaspieval s Reevesom a Jasonom. viac »
 • Anton Corbijn a The Cure

  Anton Corbijn a The Cure

  Fotograf a režisér Anton Corbijn si svoje meno vybudoval na kapelách ako Metallica, U2, ale hlavne Depeche Mode, s ktorými je spätý od roku 1986. Možno viete, možno nie, že na svojom konte má aj The Cure. viac »
 • Happy birthday, Robert!

  Happy birthday, Robert!

  Je neuveriteľné, ako ten čas letí a ešte k tomu v týchto pandemických časoch, ktoré dúfam, že čoskoro skončia a opäť sa, ešte aspoň raz, stretneme pod pódiom na koncerte The Cure, ktorých večný líder, Robert Smith, dnes oslavuje 62. narodeniny. viac »
 • Simply Blasphemy interview: Reeves Gabrels

  Simply Blasphemy interview: Reeves Gabrels

  Reeves (aktuálne vyzerá ako Gary Oldman :)) sa 13.apríla 2021 pripojil cez ZOOM s chalanmi zo Simply Blasphemy a podebatili o jeho hudobnej minulosti, producentskej práci a spomenuli aj The Cure. viac »
 • 40 rokov albumu „Faith“

  40 rokov albumu „Faith“

  14.apríla 1981 sa na trhu objavil druhý album z rannej temnej trilógie The Cure. Album „Faith“ vznikal v období september 1980 – marec 1981 v londýnskych Morgan Studios a navždy poznačil niekoľko generácii fanúšikov kapely … viac »