Novinky

 • Wild Mood Swings Day

  Wild Mood Swings Day

  Hoci album „Wild Mood Swings“ oslávil 25.výročie svojho vydania už v máji, tak do pozornosti hudobného sveta sa dostáva až dnes. V rámci posunutého Record Store Day vychádza jeho picture vinyl edícia a dnes v noci si môžete objednať WMS špeciál britského magazínu DEK. viac »
 • DEK Magazine 03 – Wild Mood Swings

  DEK Magazine 03 – Wild Mood Swings

  Tretie vydanie britského občasníka, DEK Magazine, bude venované nedocenenému albumu „Wild Mood Swings“ a preto nie je prekvapením, že jeho kurátorom sa stal Robert Smith osobne. A je sa na čo tešiť! O tomto albume ešte stále nevieme všetko. viac »
 • Perly z pódia

  Perly z pódia

  Niekto si dal tú námahu a zostrihal niekoľko výnimočných momentov z poslednej dekády, kedy sa Robert na pódiu zmohol na viac, než strohé „ďakujem“ a „vidíme sa nabudúce“ 🙂 Pre „uhorkovú sezónu“ viac ako vhodné. Príjemnú zábavu 🙂 viac »
 • Jason spolupracuje s Julesom Maxwellom

  Jason spolupracuje s Julesom Maxwellom

  Hudobný skladateľ Jules Maxwell je skôr známy fanúšikom legendárnych Dead Can Dance, kde pôsobí ako klávesák. Magazín Riff však prišiel so správou, že aktuálne pilne spolupracuje s bubeníkom The Cure, Jasonom Cooperom. viac »
 • Robert opäť v rozhovore s Chvrches

  Robert opäť v rozhovore s Chvrches

  Dostať do spoločného online priestoru Roberta Smitha a Chvrches sa tentoraz podarilo americkej rozhlasovej stanici WNYL (program New Arrivals). Príjemný rozhovor plný zábavy, no bez nových informácii. viac »
 • Plavec Jason

  Plavec Jason

  Na pamiatku svojho pódiového technika, Paula „Ricky“ Weltona, sa Jason Cooper rozhodol pravidelne podporovať organizíciu British Heart Foundation. Dnes dokonca osobnou účasťou na plaveckom podujatí v Bournemouth. viac »
 • Že by? (update)

  Že by? (update)

  Zvláštny tweet, ako aj facebookovú správu, zverejnil na svojich sociálnych profiloch britský hudobný občasník DEK Magazine. Evidentne im Robert poskytol rozhovor, v ktorom niečo prezradil 🙂 viac »
 • Robert o remixe pre Chvrches

  Robert o remixe pre Chvrches

  Magazín Fader sa spojil, prostredníctvom e-mailu, s Robertom Smithom a požiadal ho o krátky komentár k remixu, ktorý Robert pripravil k spoločnej skladbe s Chvrches, „How Not To Drown“. Je evidentné, že Robert je z tohto projektu ešte stále nadšený, viac »
 • „How Not To Drown“ v remixe od Roberta

  „How Not To Drown“ v remixe od Roberta

  Bolo len otázkou času, než sa objaví vydarená skladba Chvrches, „How Not To Drown“, aj v remixe, o ktorý sa postaral Robert Smith osobne. A že sa mu vydaril! Zatiaľ dostupný len na platených streamovacích službách. viac »
 • Indie Drum Collective o The Cure

  Indie Drum Collective o The Cure

  Instagramový profil IDC sa vo svojom vysielaní venoval kapele The Cure. Hosťom relácie bol Lol Tolhurst a vybraní bubeníci predviedli covery svojich obľúbených skladieb Roberta Smitha. A bolo na čo pozerať. viac »