Novinky

 • Len tak, od Rogera …

  Len tak, od Rogera …

  19.januára 2020 sa Roger O´Donnell zašiel pozrieť, do Wiltern Theatre v Los Angeles, na koncert anglických Elbow, v rámci ich turné na propagáciu albumu „Giants Of All Size“. A nezabudol sa s tým pochváliť na Instagrame. viac »
 • Quicksand

  Quicksand

  Výročie narodenia a úmrtia Davida Bowieho (8.1.1947 – 10.1.2016) delia len dva dni a dnes už je to obdobie, v ktorom sa na Davida vo veľkom spomína. Magazín hotpress priniesol rozsiahly článok spomienok iných na tohto génia a neobišli ani … viac »
 • Remastre „Disintegration“ a „Faith“ opäť v predaji

  Remastre „Disintegration“ a „Faith“ opäť v predaji

  Vedeli ste, že kompletný náklad 3CD remastera albumu „Disintegration“ je už dávno beznádejne vypredaný? Ak sa Vám ho nepodarilo získať, nezúfajte. Od 28.februára 2020 máte opäť šancu, rovnako aj v prípade remastera albumu „Faith“. viac »
 • Mark Hoppus o The Cure

  Mark Hoppus o The Cure

  Bassgitarista kapely Blink 182, Mark Hoppus, prezradil v rozhovore pre magazín Rock Sound meno umelca, ktorý najviac ovplyvnil jeho skladateľské schopnosti a vlastne mu otvoril dvere do sveta hudba. Áno, bol to Robert Smith a jeho kapela The Cure. viac »
 • Robert Smith: Môj rok 2019

  Robert Smith: Môj rok 2019

  S koncom kalendárneho roka sa blíži aj čas bilancovania a tak sa magazín Hot Press spýtal Roberta Smitha na jeho „naj“ záležitosti, ktoré ho postretli v tomto roku. Najviac zaujala nádej do budúceho roka. Snáď tou novou hudbou myslel niečo … viac »
 • Sydney 2019 (director´s cut)

  Sydney 2019 (director´s cut)

  V lete tohto roku nám Robert sľúbil záznam z posledného „Disintegration“ koncertu, v rámci série z Vivid Live festivalu v Sydney, v úprave režiséra Nicka Wickhama. Prvé ochutnávky, v 4K rozlíšení, sú na svete. viac »
 • 2 Ravens

  2 Ravens

  Ak už nie samotní The Cure, tak aspoň Roger O´Donnell finišuje so svojím novým štúdiovým albumom, „2 Ravens“. Aktuálne dokončil mastering a upravuje nahrávky pre vinylové vydanie s Guyom Daviem. Dátum vydania ešte stanovený nie je, no fanúšikovia zrejme dlho … viac »
 • Seventeen Seconds kalendár

  Seventeen Seconds kalendár

  The Cure vydali limitovanú edíciu kalendára pre rok 2020, ktorý súvisí so 40. výročím vydania albumu „Seventeen Seconds“. Kalendár obsahuje doposiaľ nepublikované fotografie z obdobia albumu, ktoré vybral Robert Smith osobne. viac »
 • Slávna košeľa z Prayer Tour v aukcii

  Slávna košeľa z Prayer Tour v aukcii

  Iste máte, mnohí z Vás, legendárne Prayer Tour, z roku 1989, spojené s jedinečnou Robertovou košeľou, ktorú si dokonca sám navrhol. Možno neviete, že v nej vystúpil aj v Sydney. Teraz máte jedinečnú šancu tento klenot získať 🙂 viac »
 • Rachel Goswell v akcii

  Rachel Goswell v akcii

  Rachel Goswell zo Slowdive rozbehla charitatívnu aukciu na podporu nepočujúcich detí, do ktorej sa jej podarilo pritiahnuť skutočne zaujímavých umelcov s ešte zaujímavejšími artiklami. Medzi zvučnými menami nechýba ani Robert Smith. viac »