Novinky

 • Nový album The Cure? Trpezlivosť …

  Nový album The Cure? Trpezlivosť …

  Roger O´Donnell poskytol rozhovor magazínu Classic Rock, v ktorom upriamil pozornosť nielen na jeho ostatný album „2 Ravens“, ale slovo padlo aj o chystanom novom albume The Cure. Odkaz znie jasne: „trpezlivosť!“ viac »
 • Close’N’Air 2020: Waiting For The Cure

  Close’N’Air 2020: Waiting For The Cure

  4.júla 2020 sa mnohí fanúšikovia mohli tešiť z účasti na jedinom tohtoročnom vystúpení The Cure, v poľskom Gdaňsku, na festivale Open´er. Keďže plány zmaril Covid-19 vírus, rozhodli sa poľskí fanúšikovia pre náhradnú online akciu. Viac v pôvodnej správe … viac »
 • Twitter listening párty s Timom Popem

  Twitter listening párty s Timom Popem

  Stále populárnešie twitter listening párty Tima Burgessa z The Charlatans prichádzajú s netradičnou novinkou. Tim ohlásil párty s režisérom Timom Popem a budú sa prezentovať jeho najznámejšie videá s komentármi. A nezabudne sa ani na The Cure … viac »
 • Spomienka na minulé leto

  Spomienka na minulé leto

  České rádio Vltava odvysiela 12.júla 2020 (o 20:00), v rámci pravideľnej nedeľnej relácie „Koncert bez hranic“, záznam minuloročného vystúpenia The Cure na prestížnom dánskom festivale Roskilde (06/07/19). Vysielanie rádia je prístupné cez web. viac »
 • Tower Of Strength 2020

  Tower Of Strength 2020

  The Mission sa rozhodli opätovne nahrať skladbu „Tower Of Strength“, z albumu „Children“ (1988), a tentoraz si k tomu prizvali niekoľko zaujímavých hostí. V zozname sa objavili aj Lol Tolhurst a Martin Gore z Depeche Mode. Bližšie informácie zatiaľ k … viac »
 • Pred 30timi rokmi …

  Pred 30timi rokmi …

  21.júna 1990 odohrali The Cure bezplatný koncert v Paríži, na Place de la Republique. A bol to koncert, na ktorom sa premiérovo predstavil Perry Bamonte, za klávesami, ako právoplatný člen kapely. Na Perryho sa nedá zabudnúť … viac »
 • Don´t Tell Me

  Don´t Tell Me

  Roger O´Donnell zverejnil ďalšie video z jeho piateho sólového albumu, „2 Ravens“, ktorým vzdal hold všetkým, ktorý sa na jeho vzniku podieľali. Najväčšie poďakovanie sa ušlo Darylovi Bamontemu, bez ktorého by album údajne ani nebol vydaný. viac »
 • Happy birthday, Simon!!!

  Happy birthday, Simon!!!

  Najlepší bassák na celom svete a aj v okolitom vesmíre, Simon Gallup, má dnes 60!! Je to neuveriteľné, kiežby to nebola pravda, ale čas je neúprosný. A preto, hlavne veľa zdravia, Simon! A nech Ti to stále tak dobre hrá! viac »
 • „Faith“ (twitter listening party) s Lolom – update

  „Faith“ (twitter listening party) s Lolom – update

  Lol Tolhurst sa 30.mája 2020 (o 23:00 nášho času) pripojí k zástupu iných umelcov, ktorí v čase karantény robia radosť svojim fanúšikom, a prostredníctvom twitteru sa zúčastní spoločného počúvania albumu „Faith“, ku ktorému bude prezentovať svoje spomienky online. viac »
 • LxB = Lol + Budgie

  LxB = Lol + Budgie

  Svetový „goth“ deň oslávil Lol vo vysielaní rádia Sirius XM a pri tejto príležitosti prezradil nečakanú novinku. Na svet sa derie nová kapela, má hotový nový album a nesie názov LXB. A tvoria ju dve legendy … Lol Tolhurst (ex-The … viac »