Novinky

 • 40 rokov „A Forest“

  40 rokov „A Forest“

  8. apríla 1980 hodili The Cure na trh nenápadný singel, „A Forest“, ktorého sláva a obľúbenosť začala v momente rásť a neprestáva sa tak diať dodnes. Veď bez tohoto šlágra si nevieme ich koncert ani predstaviť. Again and again and … viac »
 • Lovesong (HOF 2019) – update III.

  Lovesong (HOF 2019) – update III.

  V časoch nechcenej karantény sa aj média snažia udržať obyvateľstvo doma a prinášať mu aspoň kúsok originálnej zábavy. Pridali sa aj organizátori Hall Of Fame, ktorí zverejnili niekoľko videoklipov z minuloročného odovzdávania cien. Nechýbajú ani The Cure. viac »
 • The Haunt

  The Haunt

  „“The Haunt“ je pieseň o rozchode a o tom, ako by ste, ak by ste teda mohli, prenasledovali osobu, ktorá Vás opustila … a kto by to nechcel robiť?“ povedal Roger O´Donnell o svojom novom singly z chystaného albumu „2 … viac »
 • Covid-19 v akcií

  Covid-19 v akcií

  V dôsledku celosvetovej pandémie, spôsobenej výskytom koronavírusu Covid-19, sa organizátori mnohých podujatí rozhodli tieto presunúť, či úplne zrušiť. Neobišlo to ani tradičný Record Store Day, ktorý sa tak presúva na 20.júna 2020. viac »
 • Rogerovo „strašenie“ (update)

  Rogerovo „strašenie“ (update)

  17.marca ponúkne Roger O´Donnell už druhý singel z očakávaného sólového albumu „2 Ravens“. Po singly „An Old Train“ to bude skladba „Haunt“ a aktuálne zverejnil zábery z natáčania videa v Berlíne (10/2019) viac »
 • Rogerove obľúbené skladby od The Cure

  Rogerove obľúbené skladby od The Cure

  To, že Roger O´Donnell The Cure miluje, o tom niet najmenších pochýb. Inak by sa predsa do kapely dvakrát nevracal a dodnes by v nej nezotrval. A že to nie len taká obyčajná „láska“, o tom svedčí skutočne vydarený playlist … viac »
 • Britský Record Store Day 2020 s The Cure

  Britský Record Store Day 2020 s The Cure

  V tomto roku sa v rodnej Británii pripoja The Cure k tradičnému „Record Store“ dňu hneď dvoma ekluzívnymi nahrávkami, ktoré by nemali chýbať v zbierkach náruživých zberateľov. Samozrejme pôjde o limitované edície. viac »
 • The Cure na tohtoročnom Open´er festivale! (update)

  The Cure na tohtoročnom Open´er festivale! (update)

  Jediné tohtoročné festivalové vystúpenie v Európe odohrajú The Cure 4.júla 2020 v poľskom meste Gdynia, v rámci známeho festivalu Open´er. Kapela tak učinila len preto, že tento festival sa im v minulom roku nezmestil do rozpisu. viac »
 • Robert so Siouxsie And The Banshees (1979)

  Robert so Siouxsie And The Banshees (1979)

  V hluchom období krátke obzretie o viac ako 40 rokov späť, do čias, keď The Cure predskakovali na turné kapele Siouxsie And The Banshees. Ako viete, Robert už vtedy príležitostne zaskakoval v The Banshees a tu je krásny dochovaný dôkaz … viac »
 • Reeves o neúčasti na NME Awards 2020 (update)

  Reeves o neúčasti na NME Awards 2020 (update)

  Reeves: „The Cure sú aj v roku 2020 kvinteto. A hoci som nebol schopný včas sa prepraviť zo Spojených štátov, bol som, ako povedal Robert na pódiu, s kapelou pri preberaní ceny „prítomný duchom“.“ viac »