Novinky

 • Austin, 12/10/2019 – update

  Austin, 12/10/2019 – update

  Druhé vystúpenie kapely v rámci dvojvíkendového festivalu Austin City Limits a zároveň, zatiaľ, posledný koncert kapely v tomto kalendárnom roku. The Cure opäť bez Simona, Gallupovcov zastupoval Eden. viac »
 • 40 Live už o 7 dní!

  40 Live už o 7 dní!

  Týždeň nás delí od očakávaného vydania „dvojživáku“ 40 LIVE – CURÆTION-25 + ANNIVERSARY, ktorý mapuje dva významné koncerty kapely minulého leta. Vydavateľstvo Eagle Rock k tomu zverejnilo niekoľko „ochutnávok“, tak si ich pripomeňme. viac »
 • The Anonymous heART project – update

  The Anonymous heART project – update

  Robert a Jason sa so svojimi grafickými prácami zapojili do každoročnej charitatívnej akcie The Anonymous heART Project. Všetky práce boli vystavené 9.októbra v Leeds a ich dražba prebieha prostredníctvom portálu ebay do 13.októbra. viac »
 • Mexico City, 08/10/2019

  Mexico City, 08/10/2019

  The Cure opäť raz v Mexiku, a tentokrát v sprievode spriaznených kapiel (Violet Vendetta, The Twilight Sad), na štadióne Foro Sol, v Mexico City. Takmer tri hodiny na pódiu, dva skvelé prídavky a pravdepodobne najdlhší koncert tohto roka. viac »
 • Singel alebo album už okolo Vianoc …

  Singel alebo album už okolo Vianoc …

  Síce Robert nespresnil ktorých, či tohtoročných, budúcich … a čo je najšialenejšie, pre mexický portál Zócalo sa vyjadril, že na vydanie nie je pripravený len jeden album, ale hneď tri!!! Tak, milí, verní fanúšikovia, čomu budete veriť? 🙂 viac »
 • Austin, 05/10/2019

  Austin, 05/10/2019

  The Cure ako headlineri dvojvíkendového festivalu Austin City Limits, ktorý sa každoročne koná v americkom štáte Texas. Robertova banda vstúpila na hlavné pódium o 20:00 hod. (3:00 nášho času, v noci na nedeľu). V rovnakom čase sa predstavia aj budúci … viac »
 • Toto nie je koniec

  Toto nie je koniec

  Magazín NME zverejnil pokračovanie júlového exkluzívneho rozhovoru s Robertom Smithom. Tentokrát je ústrednou témou chystané vydanie dvojživáku „THE CURE 40 LIVE – CURÆTION-25 + ANNIVERSARY“, ale dozviete sa aj zopár ďalších, podstatných drobností. viac »
 • „Vojna a mier“ ako základ nového albumu?

  „Vojna a mier“ ako základ nového albumu?

  Robert Smith poskytol exkluzívny rozhovor magazínu Rolling Stone, ktorý sa viacmenej týkal albumu „Disintegration“ a jeho významu po 30 rokoch od vydania. No v závere sa predsalen obkľukou prepracoval k chystaným novým skladbám. viac »
 • The Fire Is Almost Out

  The Fire Is Almost Out

  Eagle Rock vypustili ďalšiu chuťovku z chystaného dvojživáku The Cure, „40 Live“ … neúprosnú „39“ z vystúpenia kapely na minuloročnom Meltdown Festivale v Londýne.  Čas vydania, 18.október 2019, sa neúprosne blíži. Máte našetrené? 🙂 viac »
 • The Cure na Arte TV

  The Cure na Arte TV

  Už tento víkend, v noci z piatka na sobotu, o 0:05 hod., si na tv stanici Arte môžete pozrieť záznam koncertu The Cure na tohtoročnom Flow festivale v Helsinkách. Nebude to celý koncert, iba niekoľko skladieb. viac »