Novinky

 • It Won/t Be Like This All the Time

  It Won/t Be Like This All the Time

  Isto už mnohí z Vás „ochutnali“ nový album Robertových miláčikov, The Twilight Sad, ktorý nesie názov „It Won/t Be Like This All the Time“. Spevák James Graham, v rozhovore pre The 405 Meets, však priznal, že svoj podiel na albume … viac »
 • Koncert z Hyde Parku na budúci rok v kinách a na DVD/BR(?)

  Koncert z Hyde Parku na budúci rok v kinách a na DVD/BR(?)

  Pokiaľ ste sa dostali k vysielaniu relácie o The Cure, na britskom Absolute Radiu, istotne ste v samotnom závere postrehli zaujímavú informáciu, týkajúcu sa narodeninového koncertu v Hyde Parku (07/07/2018). viac »
 • 40 rokov „Killing An Arab“

  40 rokov „Killing An Arab“

  Je to tak. Celých 40 rokov si svojim vlastným životom žije najkontraverznejšia, zároveň debutová, skladba z pera Roberta Smitha, ktorá, ako vieme, vznikla na motívy legendárneho diela Alberta Camusa, „Cudzinec“. „Vietor“ sa okolo skladby, hlavne v USA, však zdvihol až v … viac »
 • Lol Tolhurst o RRHF 2019

  Lol Tolhurst o RRHF 2019

  Vo štvrtok ráno, o 7:30, poklepala Lola Tolhursta manželka po pleci. „Povedala mi, že má pre mňa obrovské prekvapenie,“ povedal. „Napadlo ma, že je možno tehotná, že budeť opäť otcom. No následne z nej vyšlo, že The Cure budú uvedení … viac »
 • Robert pre Sirius XM

  Robert pre Sirius XM

  Nielen Roger, ale aj Robert Smith osobne bol telefonicky vyspovedaný moderátormi rádia Sirius XM. Značná časť rozhovoru sa točila okolo Siene slávy, čo pre Roberta nie je veľká udalosť, ale to podstatnejšie zaznelo na začiatku a na konci rozhovoru! 🙂 viac »
 • Robert húževnato pracuje na novom albume!

  Robert húževnato pracuje na novom albume!

  Prvý, kto prelomil mlčanie, je Roger O´Donnell, ktorý dnes poskytol krátke interview pre kanál Volume, satelitného rádia SiriusXM. Samozrejme, z príležitosti skvelej správy o uvedení The Cure do siene slávy. Roger podotkol, viac »
 • The Cure v rock´n´rollovej Sieni slávy

  The Cure v rock´n´rollovej Sieni slávy

  Tak sa to The Cure na druhýkrát predsalen podarilo, a to najmä vďaka fanúšikom. Rock´n ´rollová Sieň slávy privíta v budúcom roku okrem Radiohead, Def Leppard, či Janet Jackson, aj bandu Roberta Smitha!  Bude zaujímavé, ako sa k tomu postaví … viac »
 • Flow Festival 2019

  Flow Festival 2019

  The Cure pokračujú v ohlasovaní festivalových vystúpení. 21.potvrdený koncert v budúcom roku bude mať podobu účasti na fínskom Flow Festivale, ktorý sa uskutoční v dňoch 9.-11.8.2019 v Helsinkách. Koľko tých vystúpení nakoniec bude? 🙂 viac »
 • 40 rokov v éteri!

  40 rokov v éteri!

  4.decembra 1978 sa Robert Smith, Lol Tolhurst a Michael Dempsey, inak The Cure, objavili v londýnskom štúdiu rádia BBC 1 a nahrali svoje prvé vystúpenie v obľúbenej rozhlasovej šou legendárneho Johna Peela. Poslucháčom sa predstavili prostredníctvom skladieb  viac »
 • To Russia With Love …

  To Russia With Love …

  The Cure opäť zavítajú do Ruska. Po megaúspešnej moskovskej premiére, v júni 2012, zavíta kapela do hlavného mesta opäť, tentokrát ako headlineri festivalu Afisha Picnic, v rámci ktorého odpália svoju šou večer 3.augusta 2019. A že bude určite opäť plnka! viac »