Novinky

 • Happy birthday, Simon!!!

  Happy birthday, Simon!!!

  Najlepší bassák na celom svete a aj v okolitom vesmíre, Simon Gallup, má dnes 60!! Je to neuveriteľné, kiežby to nebola pravda, ale čas je neúprosný. A preto, hlavne veľa zdravia, Simon! A nech Ti to stále tak dobre hrá! viac »
 • „Faith“ (twitter listening party) s Lolom – update

  „Faith“ (twitter listening party) s Lolom – update

  Lol Tolhurst sa 30.mája 2020 (o 23:00 nášho času) pripojí k zástupu iných umelcov, ktorí v čase karantény robia radosť svojim fanúšikom, a prostredníctvom twitteru sa zúčastní spoločného počúvania albumu „Faith“, ku ktorému bude prezentovať svoje spomienky online. viac »
 • LxB = Lol + Budgie

  LxB = Lol + Budgie

  Svetový „goth“ deň oslávil Lol vo vysielaní rádia Sirius XM a pri tejto príležitosti prezradil nečakanú novinku. Na svet sa derie nová kapela, má hotový nový album a nesie názov LXB. A tvoria ju dve legendy … Lol Tolhurst (ex-The … viac »
 • Roger o The Cure

  Roger o The Cure

  Roger O´Donnel aktuálne poskytuje jedno interview za druhým, v súvislosti s jeho novým sólovým albumom „2 Ravens“. Žiaden z rozhovorov sa však neobíde bez témy The Cure. Stalo sa tak aj v tom aktuálnom, pre portál The Creative Independent. viac »
 • December

  December

  Pre fanúšikov aktuálnej sólovej tvorby Rogera O´Donnella mám príjemnú správu. Roger aktuálne zverejnil videoklip k úvodnej skladbe jeho nového albumu „2 Ravens“ – „December“. Snáď sa bude páčiť … viac »
 • Interview s Reevesom

  Interview s Reevesom

  7.mája 2020 sa Reeves Gabrels zúčastnil online diskusie podcastu Simply Blasphemy. Celá debata sa niesla v príjemnom duchu a nosnou témou bola Reevesova hudobná kariéra. Ak máte 2 hodiny čas, odporúčam 🙂 viac »
 • Zoom diskusia s Lolom (update)

  Zoom diskusia s Lolom (update)

  Midwest Music Expo usporiada 9.mája 2020 konferenciu, ktorej súčasťou bude aj online diskusia s Lolom Tolhurstom cez platformu Zoom. Zaregistrovať sa a poslať svoje otázky ohľadne jeho knihy, ale samozrejme aj The Cure, môžete už teraz. viac »
 • Why Can´t I Be You? (Ostrava, 20/07/19)

  Why Can´t I Be You? (Ostrava, 20/07/19)

  Tesne po minuloročnom ostravskom koncerte som Vás informoval o chystanom projekte multicam záznamu tohto jedinečného vystúpenia The Cure. Projekt sa blíži k úspešnému koncu a na svete sú prvé ochutnávky. Bravó, Ivan!!! viac »
 • R.I.P Florian Schneider

  R.I.P Florian Schneider

  Jeden z otcov elektronickej hudobnej scény, jeden zo zakladateľov legendárnych Kraftwerk, neúnavný inovátor, Florian Schneider, skonal v Berlíne, vo veku 73, na rakovinu. Že čo to má s The Cure? Nuž, k The Cure patrí aj elektronika … viac »
 • Reeves Gabrels hosťom Tima Burgessa

  Reeves Gabrels hosťom Tima Burgessa

  Tak ako bude hosťom Burgessových karanténnych twitter diskusií Lol Tolhurst (30.mája 2020 o 22:00 hod.), tak sa medzi hostí zaradí aj Reeves Gabrels, ktorý sa s Timom, 6.júna o 22:00 hod., porozpráva hlavne o spolupráci s Davidom Bowiem. 5 albumov … viac »