Novinky

 • Reeves o neúčasti na NME Awards 2020 (update)

  Reeves o neúčasti na NME Awards 2020 (update)

  Reeves: „The Cure sú aj v roku 2020 kvinteto. A hoci som nebol schopný včas sa prepraviť zo Spojených štátov, bol som, ako povedal Robert na pódiu, s kapelou pri preberaní ceny „prítomný duchom“.“ viac »
 • Robert pre BBC6 Music (update)

  Robert pre BBC6 Music (update)

  Moderátorka rádia BBC 6 Music, Georgie Rogers, odchytila Roberta po skončení ceremónie NME Awards 2020, v Londýne, a nahrala s ním rozhovor, ktorý bol odvysielaný v dnešnej popoludňajšej relácii. A hovorilo sa hlavne o dlho očakávanom albume! viac »
 • Nový album? Čakajte a dočkáte sa!

  Nový album? Čakajte a dočkáte sa!

  Robert, vieš nám zagarantovať, že sa v tomto roku dočkáme nového albumu The Cure? „Nie, som už pristarý na to, aby som sa zaväzoval k takýmto idiotským vyhláseniam. Čakajte a dočkáte sa!“ viac »
 • The Cure na NME Awards 2020 – ako víťazi! (update)

  The Cure na NME Awards 2020 – ako víťazi! (update)

  Ako viete, The Cure boli nominovaní na tohtoročných cenách NME Awards 2020 v kategórii „Best Festival Headliner“. A v londýnskej O2 Academy Brixton si práve osobne (bez Reevesa) prevzali ocenenie ako víťazi! Congrats!!! viac »
 • „An Old Train“ (update)

  „An Old Train“ (update)

  Roger O´Donnell dnes vydáva pilotý singel zo svojho nového sólového albumu „2 Ravens“, „An Old Train“. S nahrávaním začal už v decembri 2016 a po viac ako troch rokoch je dielo konečne na svete. Kto má rád klasické kompozície, ten … viac »
 • Rogerovi havrani „priletia“ v apríli

  Rogerovi havrani „priletia“ v apríli

  Roger O´Donnell oznámil, prostredníctvom Instagramu, oficiálny dátum vydania jeho ďalšieho sólového albumu. „2 Ravens“ vyjde pod značkou jeho vlastného vydavateľstva, 99X/10, 24.apríla 2020. Predchádzať mu bude singel „An Old Train“. viac »
 • Nominácia na NME Awards 2020

  Nominácia na NME Awards 2020

  Londýnska O2 Academy Brixton bude 12.februára hosťovať tohtoročné odovzdávanie hudobných cien magazínu New Musical Express. A šancu majú aj The Cure. Tí sú nominovaní v kategórii „Best Festival Headliner“. viac »
 • Tim Pope hlavne o sebe

  Tim Pope hlavne o sebe

  Režisér Tim Pop poskytol príjemný rozhovor pre portál Shots, v ktorom sa venoval hlavne videu, no ako by to bolo, keby sa nespomenuli aj The Cure. A to hlavne v závere rozhovoru, kedy Tim čitateľom pripomenul „legendárny“ projekt s Robertom … viac »
 • Len tak, od Rogera …

  Len tak, od Rogera …

  19.januára 2020 sa Roger O´Donnell zašiel pozrieť, do Wiltern Theatre v Los Angeles, na koncert anglických Elbow, v rámci ich turné na propagáciu albumu „Giants Of All Size“. A nezabudol sa s tým pochváliť na Instagrame. viac »
 • Quicksand

  Quicksand

  Výročie narodenia a úmrtia Davida Bowieho (8.1.1947 – 10.1.2016) delia len dva dni a dnes už je to obdobie, v ktorom sa na Davida vo veľkom spomína. Magazín hotpress priniesol rozsiahly článok spomienok iných na tohto génia a neobišli ani … viac »