Novinky

 • Stranger (Everyone Dies Extended Mix)

  Stranger (Everyone Dies Extended Mix)

  Michael Ciravolo, stojaci za projektom Beauty In Chaos, ohlásil na konci októbra minuého roka, že skladbu „Stranger“, z albumu „The Storm Before The Calm“ si remixovo podal Roger O´Donnell z The Cure. Po dvoch mesiacoch tu máme výsledok. viac »
 • 2021

  2021

  Do nového roku prajem všetkým fanúšikov The Cure hlavne veľa zdravia, tak potrebného v dnešných časoch, ale samozrejme aj nový album  našej milovanej kapely. Snáď sa už dočkáme … 🙂 viac »
 • Robert hosťom 24 Hour Improv 2020 (video)

  Robert hosťom 24 Hour Improv 2020 (video)

  22.12.2020 sa uskutočnil tradičný online maratón čítania listov Santovi, v rámci programu 24 Hour Improv. Medzi hosťami programu sa predstavil aj Robert Smith, ktorý zo záznamu odprezentoval tri skladby z albumu „Faith“. viac »
 • Robert patrónom organizácie Heart Research UK

  Robert patrónom organizácie Heart Research UK

  Robert Smith sa stal novým patrónom britskej charitatívnej organizácie Heart Research, ktorá zo svojich zdrojov financuje lekársky výskum v oblasti prevencie a liečby srdcových chorôb, ako aj komunitné projekty zamerané na zlepšenie srdcového zdravia obyvateľstva. viac »
 • Reeves o chystanom albume The Cure

  Reeves o chystanom albume The Cure

  Februárové (2021) vydanie magazínu Uncut prinesie krátky koment Reevesa Gabrelsa ohľadne veľmi očakávaného nového štúdiového albumu The Cure. Mnohých zistenie isto nepoteší, ale fanúšikovia si už na to nekonečné čakanie zdá sa zvykli. viac »
 • Sobota 12.decembra patrila Robertovi! (+ video)

  Sobota 12.decembra patrila Robertovi! (+ video)

  Nielen vystúpenie s Gorillaz, ale aj tri akustické „Seventeen Seconds“ skladby („In Your House“, „M“, „Play For Today“), ktoré Robert odohral zo záznamu, zo svojho domáceho štúdia, v britskej charitatívnej online šou „Nine Lessons And Carols“. viac »
 • Robert hosťom koncertu Gorillaz (+ video) – update

  Robert hosťom koncertu Gorillaz (+ video) – update

  Gorillaz chystajú na víkend dva koncerty, ktoré budú streamované online a na poslednú chvíľu ohlásili v skutku výnimočného hosťa – Robert Smitha z The Cure. V rámci „Song Machine Live“ teda zaznie aj skladba „Strange Timez“. viac »
 • #ILOVELIVE

  #ILOVELIVE

  Robert sa s potešením pripojil k organizátorom iniciatívy „#ILOVELIVE“, ktorá má za cieľ získať finančné prostriedky na podporu „nedocenených hrdinov“, pracujúcich v pozadí koncertných podujatí. viac »
 • The Twilight Sad poďakovali Robertovi

  The Twilight Sad poďakovali Robertovi

  The Twilight Sad, vlastne len gitarista Andy MacFarlane a spevák James Graham, odprezentovali online svoj „performance film“, s podtitulom „It Won/t Be Like This All The Time“, a pridali aj jedno milé prekvapenie. viac »
 • Teenager (Robert Smith remix)

  Teenager (Robert Smith remix)

  Deftones zverejnili remix skladby „Teenager“, ktorým Robert Smith prispel na ich remixový album „Black Stallion“. Ten je súčasťou re-edície albumu „White Pony“, s ktorým Deftones bodovali pred 20 rokmi. viac »