Novinky

 • Videoklip „High“ v HD rozlíšení

  Videoklip „High“ v HD rozlíšení

  V rámci promo kampane k chystanej reedícií albumu „Wish“ zverejnili The Cure, na svojom YouTube kanáli, videoklip k singlu „High“ vo vysokom rozlíšení. Ak sa niekomu nezobrazí automaticky, stačí si rozlíšenie nadefinovať v nastavení klipu. viac »
 • Record Collector opäť s The Cure (update)

  Record Collector opäť s The Cure (update)

  Pravdepodobne októbrové vydanie britského mesačníku Record Collector bude venované opäť The Cure. Nosnou témou bude samozrejme 30. výročie albumu „Wish“, nebude chýbať rozhovor s producentom Davidom M. Allenom a svoje miesto si nájde aj téma očakávaného nového štúdiového albumu. viac »
 • Robert o albume „Wish“

  Robert o albume „Wish“

  Či už ide o vyjadrenie aktuálne alebo skoršieho dáta, to už veľmi podstatné nie je. V každom prípade sa v propagačnom facebook príspevku k chystanej deluxe edícií albumu „Wish“ objavil nasledujúci, veľmi príjemný komentár … viac »
 • InBetween Days

  InBetween Days

  Kanadsko – austrálske zoskupenie Ducks Ltd už nie sú žiadni nováčikovia, keďže sa svojím debutom prezentovali už na jeseň v roku 2019. Obaja hlavní protagonisti, Tom Mcgreevy a Evan Lewis, sa netaja náklonnosťou k hudbe 1980tych rokov, výsledkom čoho je aj vydarený cover skladby „InBetween Days“. viac »
 • Remaster „Wish“ je už na ceste (update)

  Remaster „Wish“ je už na ceste (update)

  The Cure dnes oznámili svetu, že dlhoočakávaný remaster legendárneho albumu „Wish“, ktorý skompiloval samozrejme Robert Smith osobne, sa na trhu objaví 7.októbra 2022. Remaster v deluxe edícií bude obsahovať 45 skladieb! viac »
 • U Gallupovcov bolo veselo

  U Gallupovcov bolo veselo

  A dôvodom bola svadba Simonovej dcéry Lilly, ktorá sa údajne uskutočnila 22.júla. Detaily nie sú potrebné, ale na tejto nádhernej oslave samozrejme nesmel chýbať tatko Simon a strýko Robert. Obaja si to evidentne poriadne užili 🙂 viac »
 • Pohľadnice Bunny Lake Disignes od The Cure

  Pohľadnice Bunny Lake Disignes od The Cure

  Kvôli finančnej podpore organizácie World Cancer Research Fund International sa The Cure spojili do známou značkou pohľadníc Bunny Lake Designs a na svete je tak séria romantických zdravíc plných oslnivých mušlí, žiarivých perál a romantických srdiečok 🙂 viac »
 • „Vapour Trail“ Roberta Smitha na kompilačnej EP

  „Vapour Trail“ Roberta Smitha na kompilačnej EP

  Je to už pár rokov, čo sa Robertov remix skladby „Vapour Trail“ od Raid objavil na reedícii ich albumu „Nowhere“. Aktuálne vychádza na aj kompilačnej EP vydavateľstva Eat Your Own Ears, ktoré takto oslavuje 20 rokov svojej činnosti. viac »
 • Tak čau!!!

  Tak čau!!!

  V rámci prebiehajúceho španielskeho festivali Mad Cool poskytli Chvrches rozhovor pre managín NME a samozrejme sa nemohla obísť téma spoločných vystúpení s Robertom Smithom. Ďalší dôkaz o tom, aký je Robert úžasný človek!!! viac »
 • Najvplyvnejších 235 sekúnd v histórií britskej televízie

  Najvplyvnejších 235 sekúnd v histórií britskej televízie

  „Bleskovo som si na tvár naniesol mejkap mojej staršej sestry. Páčilo sa mi, že ma to robilo zvláštnym, ako aj to, že to ľudí rozčuľovalo. Dáš si šmynky a okamžite Ťa ľudia okrikujú. Aké zvláštne a pritom úžasné!“ viac »