Novinky

 • Nový album vyjde ešte pred začiatkom turné!

  Nový album vyjde ešte pred začiatkom turné!

  Aspoň tak to potvrdil Robert v rozhovore pre magazín NME, ktorý poskytol v rámci udeľovania cien Ivor Novello Awars. A kúsok novej skladby zaznel počas ich príchodu na pódium 🙂 viac »
 • Remaster „Wish“

  Remaster „Wish“

  Už dlhší čas sa povráva o možnom vydaní remastera albumu „Wish“, v rámci ďalšieho Records Store Day 2022 (18/06). Robert jeho existenciu potvrdil v rámci rozhovoru na tohtoročných Ivor Novello Awards. viac »
 • Simon s Robertom prevzali ocenenie Icon Awards (video)

  Simon s Robertom prevzali ocenenie Icon Awards (video)

  A stalo sa tak dnes v londýnskom Grosvenor House, v rámci udeľovania ocenení Ivor Novello. Cenu „Icon Awards“ prevzali z rúk ich dlhoročného agenta Martina Hopewella. A bol aj rozhovor, aj o novom albume, všetko je na dobrej ceste. Gratulujeme! viac »
 • Stills

  Stills

  Ďalšia kniha ikonických fotografií The Cure, tentoraz od Paula Coxa, v limitovanom náklade 1313 kusov, so sprievodným slovom Paula, ale aj Roberta Smitha a to všetko na podporu organizácie Lekári bez hraníc. Vyzerá skvele! viac »
 • The White Label Auction 2022

  The White Label Auction 2022

  Nie je to po prvýkrát, čo sa The Cure zapojili do charitatívnej aukcie na podporu organizácie The Brit Trust. Tento rok ponúkli testovacie výlisky albumov „Seventeen Seconds“, „Pornography“, „Head On The Door“, „Disintegration“ a „Acoustic Hits“. viac »
 • Drumathon Live 2022 opäť s Jasonom

  Drumathon Live 2022 opäť s Jasonom

  Aj tohtoročný charitatívny, práve prebiehajúci, Drumathon Live (14/05 – 21/05) poctí svojou účasťou Jason Cooper z The Cure. Čím prekvapí tentoraz? Koncertom The Cure, či voľnou improvizáciou? Jason štartuje v piatok (20/05), o 20:00 hod. nášho času. viac »
 • Venované „Gorilám“

  Venované „Gorilám“

  Ohlasovaná kniha ilustrácií „The Gorillaz Art Book“, do ktorej prispeli mnohí známi umelci, aby sa tak priblížili k svetu postavičiek kapely The Gorillaz, je vonku. No a vďaka upútavke máme šancu vidieť aj „mazanicu“ z rúk Roberta Smitha 🙂 viac »
 • Jason opäť s Triom Manuche

  Jason opäť s Triom Manuche

  Ak budete 3.mája čírou náhodou v Londýne, zbehnite do Chelsea, do jazzového klubu 606 Club (alebo „The Six“). Jason Cooper si opäť zabúcha s Triom Manuche, aby pred turné s The Cure nevypadol z cviku 🙂 viac »
 • Jedna do albumu (10:15 Saturday night … )

  Jedna do albumu (10:15 Saturday night … )

  Phil Thornalley sa na svojom instagrame pochválil fotografiou zo stretnutia s Dave M. Allenom. Ako správni Briti sa stretli v typickom anglickom pube. Dvaja legendárni producenti albumov The Cure v jednom zábere. viac »
 • Johnny Marr o Robertovi

  Johnny Marr o Robertovi

  Johnny Marr, legendárny gitarista legendárnych The Smiths, je už zopár rokov na výslní slávy so svojim vlastným sólovýn projektom, teší sa z nového albumu „Fever Dreams Pts 1-4“ a v aktuálnom rozhovore pre Guitar World spomenul aj Roberta Smitha. viac »