Novinky

 • Never Meet Your Idol podcast s Rogerom

  Never Meet Your Idol podcast s Rogerom

  25.augusta 2020, o 21:00 hod., bude zverejnená ďalšia časť podcastu „Never Meet Your Idol„, za ktorým stojí Rogerova kamarátka Queen Kwong. Roger už vopred varoval (s humorom) pred otázkami ohľadne nového albumu The Cure 🙂 viac »
 • ReMISSION INTERNATIONAL: TOS2020

  ReMISSION INTERNATIONAL: TOS2020

  Ako sme Vás už informoval, Lol Tolhurst sa spolupodieľal na charitatívnom projekte Wayne Husseya z The Mission na novej interpretácii ich legendárnej skladby „Tower Of Strenght“. V digitálnej podobe bude skladba, spolu s remixami, dostupná 28.augusta, na fyzických nosičoch od … viac »
 • Pred 30 rokmi v Československu …

  Pred 30 rokmi v Československu …

  Veľký sviatok si presne pred 30 rokmi, 3.augusta 1990, užívali v pražskej Sportovní hale fanúšikovia The Cure z Čiech, Moravy a Slovenska. Po prvýkrát zavítal do vtedajšieho Československa Robert Smith s kapelou a stal sa z toho legendárny koncert. viac »
 • Lollapalooza 2020 s The Cure

  Lollapalooza 2020 s The Cure

  Nie, The Cure nevystúpia nečakane nikde naživo, to sa len organizátori amerického putovného festivalu Lollapalooza rozhodli, v tomto roku, nasledovať festival Glastonbury a ponúknuť fanúšikom online to najlepšie, zo svojej bohatej histórie. viac »
 • 2Ravens Live at Home

  2Ravens Live at Home

  Na konci apríla pripravili Roger O´Donnell a Jen Pague separátnu online session pre skupinu nemeckých hudobných magazínov, v rámci ktorej predstavili tri skladby z Rogerovho albumu „2 Ravens“. Aktuálne zverejnil Roger záznam na svojom youtube kanáli. viac »
 • Čakajte a verte len informáciam z oficiálnych zdrojov

  Čakajte a verte len informáciam z oficiálnych zdrojov

  Iste ste za posledný týždeň postrehli správy o tom, ako bude nový album The Cure „najintenzívnejší, najsmutnejší a najemotívnejší“ zo všetkých ich albumov. Nie je to však „nič nové pod slnkom“ a už ste sa s tým mohli stretnúť pred … viac »
 • Vince Clarke o „Three Imaginary Boys“

  Vince Clarke o „Three Imaginary Boys“

  Britský „legendárny“ Q magazine po 34 rokoch činnosti končí a k príjemným spomienkam bude určite patriť aj vyznanie zakladateľa Depeche Mode, Vince Clarkea, k debutovému albumu The Cure, „Three Imaginary Boys“. viac »
 • Koniec jednej histórie …

  Koniec jednej histórie …

  Kto z fanúšikov The Cure nezbožňuje legendárny „živák“, „Show“, ktorý kapela natočila na koncertoch v Detriote (Auburn Hills), 18-19.júla 1992? Svedkom tejto histórie však zostane už len spomenutý dvojalbum, nakoľko miesto koncertov sa premenilo „na prach“ … viac »
 • Nový album sa stále vzďaľuje

  Nový album sa stále vzďaľuje

  Sobotné vydanie britského denníka Daily Star zverejnilo kratučkú správu o chystanom albume The Cure, v ktorom však boli použité staršie vyjadrenia Rogera O´Donnella a Roberta Smitha. Ťažko povedať, či ide zo strany kapely o zámernú publicitu alebo ide o čistú … viac »
 • Nový album The Cure? Trpezlivosť …

  Nový album The Cure? Trpezlivosť …

  Roger O´Donnell poskytol rozhovor magazínu Classic Rock, v ktorom upriamil pozornosť nielen na jeho ostatný album „2 Ravens“, ale slovo padlo aj o chystanom novom albume The Cure. Odkaz znie jasne: „trpezlivosť!“ viac »