Novinky

 • Glasgow, 16/08/2019

  Glasgow, 16/08/2019

  Po 27 rokoch opäť v Škótsku a k tomu v exkluzívnej spoločnosti: The Joy Formidable, The Twilight Sad a Mogwai. A ako bonus, jedinečné tričká navrhnuté špeciálne pre tento koncert (inak predposledný európsky, v rámci aktuálneho turné). viac »
 • Zbohom, Ďuďo …

  Zbohom, Ďuďo …

  Príliš mladý podľahol zákernej chorobe. Peter Dudák, všetkým známy ako „Ďuďo“, spevák už dávno legendárnej kapely Hex, ale hlavne veľký fanúšik The Cure. Odpočívaj v pokoji, priateľu … a vďaka za všetko, čím si potešil naše životy … viac »
 • CURÆTION-25 – „Disintegration“

  CURÆTION-25 – „Disintegration“

  A máme tu prvú ochutnávku z chystaného koncertného megabalíka „THE CURE 40 LIVE“, ktorý sa na trhu objaví 18.októbra 2019. Mučivo nádherná „Disintegration“ v podobe, v akej ju The Cure ponúkli na vystúpení v rámci festivalu Meltdown 2018. viac »
 • Helsinki, 11/08/2019 – update

  Helsinki, 11/08/2019 – update

  Škandinávsky „predĺžený“ víkend uzavreli The Cure na fínskom mestskom Flow festivale, ktorý začal svoju históriu písať v Helsinkách, v roku 2004. Do kroniky festivalu sa zapísali k menám ako Iggy Pop, Nick Cave alebo Kraftwerk. viac »
 • Gothenburg, 09/08/2019 – update

  Gothenburg, 09/08/2019 – update

  The Cure ako headlineri festivalu Way Out West, ktorý sa každoročne koná v druhom najväčšom meste Švédska, v Gothenburgu. Koncert s jemne skráteným setlistom bol streamovaný prostredníctvom internetu. viac »
 • THE CURE 40 LIVE – promo kampaň v plnom prúde

  THE CURE 40 LIVE – promo kampaň v plnom prúde

  Iste ste si všimli, že všetky známe hudobné periodiká vo veľkom ohlasujú chystané vydania veľkého koncertného balíka „THE CURE 40 LIVE“, ktoré v sebe ponesie záznamy z dvoch minuloročných vystúpení The Cure v Londýne. viac »
 • Oslo, 07/08/2019

  Oslo, 07/08/2019

  Trojicu škandinávskych festivalových vystúpení odpálili The Cure ako headlineri druhého dňa nórskeho Øya festivalu, ktorý sa koná, už po 21 krát, v hlavnom meste krajiny, v Oslo.A ako v Moskve, tak aj v Oslo ponúkli set v znamení „Disintegration“. viac »
 • Robertových 30 naj …

  Robertových 30 naj …

  Portál magazínu Far Out si spomenul na rozhovor s Robertom Smithom, z roku 2014, pre rádio Sirius XM, a vytiahol zoznam jeho najobľúbenejších skladieb z nesmrteľných rokov 80-tych. Nielen kvalitný pop, ktorý ten dnešný stále strčí do vrecka … viac »
 • Moscow, Afisha Picnic Festival, 03/08/2019

  Moscow, Afisha Picnic Festival, 03/08/2019

  Sériu posledných siedmych festivalových vystúpení na Starom kontinentne odštartovali The Cure priamo v srdci Ruskej federácie, v Moskve, kam sa vrátili po siedmych rokoch. A opäť v „normálnej“ zostave, so Simonom. viac »
 • Fuji Rock Interview: Robert Smith

  Fuji Rock Interview: Robert Smith

  Päť minút po trošku emotívnom odchode z pódia na festivale Fuji Rock, poskytol Robert Smith veľmi milý rozhovor, v ktorom spomenul Simonovu neprítomnosť, celkový dojem z koncertu, zaspomínal na japonské koncerty a spomenul aj nový album. A Japonsku sľúbil 3 … viac »