Novinky

 • Smer Sydney!

  Smer Sydney!

  The Cure majú všetko potrebné zbalené a v najbližších hodinách začnú svoj veľký presun do Sydney, kde sa musia stihnúť zaklimatizovať pred sériou piatich „Disintegration“ koncertov, ktoré odohrajú vo svetoznámom Opera House. viac »
 • Pasadena Daydream Festival 2019

  Pasadena Daydream Festival 2019

  Kalifornia sa môže pochváliť novým hudobným festivalom, ktor0ho tohtoročným kurátorom je Robert Smith, ako prenedávnom stihol oznámiť. 31.august v Pasadene bude patriť The Cure, Pixies, Deftones, Mogwai, či The Twilight Sad. viac »
 • Večer s Timom Popem

  Večer s Timom Popem

  Ak sa čisto náhodou ocitnete 11.júna 2019 v anglickom Brightone, skúste zájsť na besedu s režisérom Timom Popem, v The Space. Tim bude nielen rozprávať o spolupráci s The Cure, ale spomenie aj natáčanie minuloročného koncertu v Hyde Parku a … viac »
 • Long Shot

  Long Shot

  V amerických kinách už pár dní beží nový film s Charlize Theron, v ktorom asi po prvýkrát nikoho nezabije 🙂 Podstatné je však to, že v tejto romantickej komédii zaznejú aj The Cure s ich „Close To Me“, v úprave … viac »
 • 40 rokov „Three Imaginary Boys“

  40 rokov „Three Imaginary Boys“

  8.mája 1979 sa na trhu objavil debutový album tria Smith / Tolhurst / Dempsey, inak, už v tej dobe veľmi známeho pod názvom The Cure. Áno, celých 40 rokov sa môžeme vytešovať z takých šlágrov ako „Grinding Halt“, „So What?“, … viac »
 • Sumár posledných informácii o novom albume a …

  Sumár posledných informácii o novom albume a …

  Piatkový rozhovor Roberta Smitha pre Sirius XM ešte stále zanecháva odozvy v médiách a dokonca sa objavilo niekoľko jeho sumárov. Ja som pre Vás vybral to najpodstatnejšie, čiže informácie o chystanom albume, ale aj o stále sľubovanej druhej časti „4:13 … viac »
 • Hyde Park koncert v 4K a s 5.1 surround zvukom

  Hyde Park koncert v 4K a s 5.1 surround zvukom

  To, čo naznačil Robert Smith v piatkovom rozhovore pre rádiu SiriusXM dnes potvrdil Tim Pope. Záznam „narodeninového“ koncertu The Cure vstúpi do kinosál začiatkom tohto leta a to celosvetovo! Mixáž filmu sa uskutočnila v legendárnych štúdiách na Abbey Road. viac »
 • Robert pre Sirius XM, Channel 106 – update

  Robert pre Sirius XM, Channel 106 – update

  Tak ako moderátori rádia Sirius XM vyspovedali Rogera, tak sa 3.mája 2019 spojili aj s Robertom a samozrejme došlo aj na húževnato očakávané veci, na ktoré sa môžeme tešiť už tento rok! viac »
 • Nový album The Cure bude epický! – update

  Nový album The Cure bude epický! – update

  „Asi pred troma rokmi som Robertovi povedal, že by sme mali nahrať ešte jeden album a ten by mal byť najsmutnejší a dramatický. A myslím, že taký bude …“ poznamenal Roger O´Donnell na adresu chystaného nového albumu The Cure. viac »
 • Live Disintegration – 30.05.2019

  Live Disintegration – 30.05.2019

  K 30.výročiu vydania albumu „Disintegration“ pripravili The Cure parádny darček pre fanúšikov z celého sveta. Kapela pridala ďalší koncert k ohlásenej sérii „Disi“ vystúpení na festivale Vivid Live, v Sydney. A aby toho nebolo málo, koncert bude streamovaný prostredníctvom servisu … viac »