Novinky

 • Lol Tolhurst dokončil ďalšiu knihu

  Lol Tolhurst dokončil ďalšiu knihu

  Lol sa na sociálnych sieťach pochválil dokončením svojej druhej, pravdepodobne opäť autobiografickej, knihy, ktorá by sa na trhu mala objaviť na konci tohto kalendárneho roka. A že bude plná raritných spomienok dokazuje fotografia „backstage pass-u“ starého 44 rokov 🙂 viac »
 • Noel Gallagher o Robertovi

  Noel Gallagher o Robertovi

  Ex-Oasis, ktorý naposledy o možnom znovuobnovení kapely prehlásil „nikdy nehovor nikdy“, Noel Gallagher, poskytol rozhovor pre londýnske Radio X a samozrejme došlo aj na tému skladby „Pretty Boy“ a remix Roberta Smitha. viac »
 • „Pretty Boy“ Roberta Smitha

  „Pretty Boy“ Roberta Smitha

  Svojho času som Vás informoval o „kjurácky“ ladenej skladbe Noela Gallaghera, „Pretty Boy“, na ktorej spolupracoval s Johnnym Marrom. A keďže Noel je fanúšikom The Cure, stalo sa to, že uvedenú skladbu zremixoval Robert Smith osobne. viac »
 • 22., resp. 28.apríl 2023? (update)

  22., resp. 28.apríl 2023? (update)

  Album „Songs Of A Lost World“ je v každom zozname očakávaných vydaní tohto roka, ALE!!! Medzi fanúšikmi sa začína šíriť konkrétny dátum: 28.apríl 2023. A … špeciálna „picture disc double LP“ edícia sa má objaviť v ponuke tohtoročného Record Store dňa, 22.apríla! viac »
 • Paul Cox o Robertovi

  Paul Cox o Robertovi

  Fotograf Paul Cox, autor fanúšikom známej knihy fotografií „The Cure Stills“, poskytol rozhovor britskému magazínu New Musical Express, v ktorom rozobral svoje skúsenosti s prácou s Robertom a The Cure. A chválami nešetril 🙂 viac »
 • Projekty Tima Popea

  Projekty Tima Popea

  Tim Pope dúfa, že v tomto roku bude môcť ohlásiť až štyri veľké projekty. A my jednak dúfajme, že aspoň jeden z nich sa bude týkať The Cure, ale hlavne, že sa dočká aj nejakého toho vydania 🙂 Tých nasľubovaných projektov je už akosi veľa 🙂 viac »
 • 2023

  2023

  Všetkým Vám prajem, aby ste boli v roku 2023 zdravší, optimistickejší, láskavejší, múdrejší, možno dôvtipnejší, veselší a hlavne pokojnejší. Nech vo Vašom svete, ale aj v tom okolo Vás, vládne len mier a zdravý rozum! No a, možno aj nejaký ten koncert The Cure 😉 viac »
 • A Strange Day

  A Strange Day

  40. výročie vydania albumu „Pornography“ si The Cure pripomenuli aj nový dielom z dielne tímu SoundWave Art, ktorý vyobrazil zvukové vlny skladby „A Strange Day“. 100 originálov podpísal Robert osobne a zisk z predaja pôjde na konto organizácie Children in Conflict. viac »
 • Wilma 2022

  Wilma 2022

  15.decembra 2022 sa uskutočnilo odovzdávanie cien organizácie Women In Live Music, WILMAwards 2022. Nuž a v kategóriach „Production Coordinator“ a „Lighting Technician“ si svoje ceny odniesli Marie Gallop a Anna Mac, ktoré zastrešovali tohtoročné turné The Cure. viac »
 • Andrew Watt o The Cure

  Andrew Watt o The Cure

  Producent roka 2002, Andrew Watt, ktorý má na svojom konte práce s umelcami ako Ozzy Osbourne, Pearl Jam, Morrissey, takisto hrá v kapele Eddieho Veddera, sa v aktuálnom rozhovore pre Yahoo vyjadril aj na adresu The Cure a Roberta Smitha. viac »