Novinky

 • 17/07/2019 – Ejekt Festival

  17/07/2019 – Ejekt Festival

  Slovenskí fans mieria dnes do vybraných kinosál, tí grécki smerujú na Ejekt Festival, do Plateia Nerou. The Cure sa po štrnástich rokoch vracajú na grécku pôdu a všetci očakávajú, ako inak, parádny koncert. viac »
 • Mad Cool Festival, 13/07/2019

  Mad Cool Festival, 13/07/2019

  Absolútnymi hviezdami finálneho dňa, na španielskom festivale Mad Cool, sú samozrejme The Cure, ktorí zrejme ponúknu ďalšiu modifikáciu svojho vydareného letného setlistu. Celý koncert bude do éteru prenášať televízia TV2. viac »
 • NOS Alive, 11/07/2019

  NOS Alive, 11/07/2019

  The Cure v Portugalsku, ako headlineri čoraz známejšieho a prestížnejšieho festivalu NOS Alive v Lisabone. Pred ich vystúpením zahriali publikum Robertovi obľúbenci zo Škótska – Mogwai. Vystúpenie bolo opäť streamované. viac »
 • Glastonbury efekt

  Glastonbury efekt

  Hoci od vystúpenia The Cure na festivale Glastonbury uplynulo už niekoľko dní, tradičný efekt sa prejavil aj v ich prípade. S kolekciou „hitov“, z roku 2001, „Greatest Hits“, sa nečakane ocitli v prvej 20-tke predajnosti albumov v UK. viac »
 • Roskilde, 06/07/2019

  Roskilde, 06/07/2019

  Po doslova malom koncerte v srbskom Novom Sade, v rámci Exit festivalu, sa The Cure vracajú na mamutie pódium, ako headlineri jedného z najznámejších európskych festivalov, Roskilde. A opäť web stream… viac »
 • NME The Big Read: Robert Smith – update

  NME The Big Read: Robert Smith – update

  Po vystúpení The Cure, na festivale Glastonbury, poskytol Robert Smith rozsiahle exkluzívne interview prestížnemu hudobnému magazínu NME. Porozprával v ňom nielen o aktuálnom turné, koncerte na Glastonbury, či prácach na novom albume, ale vyjadril sa aj k jednotlivým členom aktuálnej … viac »
 • Exit festival, 04/07/2019 – update

  Exit festival, 04/07/2019 – update

  The Cure v srbskej Vojvodine, v meste Novi Sad, a my spolu s nimi. A že sme krásny koncert zažili, na Robertovi, Simonovi a Rogerovi sa bavili … no stále zrejú ako víno a ‚chutia‘ neuveriteľne 🙂 viac »
 • Premiéra „The Anniversary …“ aj na Slovensku! – update

  Premiéra „The Anniversary …“ aj na Slovensku! – update

  A sme my vari horší než okolitý svet? Nie sme! A preto 11.júla 2019, kedy sa fanúšikovia The Cure budú radovať v kinách zo záznamu narodeninového koncertu v Hyde Parku (07/07/18), si môžete rovnaký pôžitok dopriať aj Vy. Stačí zájsť … viac »
 • „Lovesong“ a „Lullaby“ z Hyde Parku

  „Lovesong“ a „Lullaby“ z Hyde Parku

  11. júl 2019, čiže deň jediného premietania filmu „The Anniversary 1978 – 2018 Live In Hyde Park „v kinách, sa nezadržateľne blíži a tak sa Tim Pope rozhodol vypustiť náležitú ochutnávku. Nech sa páči, „Lovesong“ a „Lullaby“ v plnej paráde … viac »
 • Robert pre BBC Radio 2

  Robert pre BBC Radio 2

  Prenosy z Glastonbury, do rozhlasového éteru, zabezpečovalo rádio BBC Radio 2, ktorému, pred samotným koncertom The Cure, poskytol Robert Smith exkluzívne interview. V podstate v ňom neodznelo nič, čo by sme už nevedeli, ale napriek tomu, nech sa páči … viac »